36 kłamstw, które wmawiają sobie Amerykanie

Opublikowano: 15.08.2015 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 290

Czy zauważyliście niesamowite oderwanie od rzeczywistości wśród współczesnych mas? „Zaprzeczenie” jest tym, co trzyma każdy sektor dzisiejszego świata: medycynę, finanse, edukację, wiarę i inne. Problem pojawia się, gdy kłamstwo spotyka się z rzeczywistością.

Codziennie jednak Amerykanie korzystają z własnej ułudy, powtarzając te kłamstwa, jak gdyby były prawdą:

1. Wszystkie leki zatwierdzone przez FDA są bezpieczne do użytkowania w każdej kombinacji, gdyż FDA chroni ludzi.

2. Cena jedzenia idzie w górę, ponieważ inflacja jest naturalną siłą, której nie można zatrzymać.

3. Media mainstreamowe mówią mi prawdę, jeśli chodzi o światowe wydarzenia.

4. Chemiczne dodatki do żywności są sprawdzane jeśli chodzi o bezpieczeństwo, zanim są szeroko rozprowadzane do zastosowania w produktach.

5. Możemy wypompować całą wodę gruntową, gdyż się nigdy nie kończy.

6. Możemy też wykorzystać wszystkie paliwa kopalne, gdyż one również się nigdy nie kończą. Czemu mielibyśmy się martwić?

7. Jeśli zdarzy się coś złego w przypadku klęsk żywiołowych lub jakiejś awarii w kraju, rząd zaopiekuje się mną.

8. Nieważne skąd pochodzi jedzenie tak długo, jak jest tanie i smaczne.

9. GMO musi być bezpieczne, gdyż kilku naukowców opłaconych przez przemysł biotechnologiczny uznało, że GMO jest bezpieczne. W ten sposób został osiągnięty „konsensus naukowy”.

10. Dług rządu nie ma znaczenia, gdyż rząd może po prostu w każdej chwili stworzyć więcej pieniędzy, kiedy tylko chce.

11. Rtęć w szczepionkach musi być bezpieczna dla dzieci, CDC i FDA nie pozwoliłyby stosować jej, jeśli miałaby być niebezpieczna.

12. Produkty organiczne to strata pieniędzy. Kupię produkty po pestycydach i herbicydach, gdyż koszt leczenia raka, na którego będę cierpiał 20 lat później, będzie pokryty przez Obamacare.

13. Historia nauczana w publicznych szkołach jest prawdziwa i dokładna. Kolumb był również najlepszym przyjacielem Indian!

14. Połykanie fluoru jest dobre dla dzieci. Dlatego miasta dodają fluor do wody z wodociągów publicznych.

15. Szczepionki na grypę zapobiegają grypie. Dlatego ulotki informacyjne dla szczepionek przeciwko grypie otwarcie stwierdzają, że nie ma naukowych dowodów na poparcie jakiegokolwiek wniosku, że szczepionka przeciw grypie zapobiega grypie.

16. Wszystko, co ma metkę „naukowe” musi być prawdziwe. Nauka nigdy nie jest fałszowana przez skorumpowanych naukowców lub agendy korporacyjne. Naukowe wnioski nie są nigdy błędne.

17. Globalny ekosystem może sobie poradzić z nielimitowanymi zanieczyszczeniami człowieka bez żadnych konsekwencji! Możemy więc pakować mnóstwo toksyn w środowisko.

18. Promieniowanie telefonów komórkowych jest nieszkodliwe. Dlaczego to wiemy? Firmy produkujące telefony również zatrudniły naukowców.

19. Jeśli każdy inna osoba coś robi, to musi to być szczytna rzecz. Przecież, jak tak wiele osób może być w błędzie?

20. Nie potrzebujemy gromadzić żywności na „czarną godzinę”, gdyż w każdej chwili możemy coś sobie kupić w sklepie.

21. Nie musimy się martwić o wirus Ebola, ani o żadną inną infekcję w USA, gdyż firmy od razu stworzą szczepionkę, która działa na 100% bez żadnych skutków ubocznych.

22. Lokalne oddziały policji wymagają samochodów pancernych i kamizelek kuloodpornych, gdyż wojna z narkotykami tego wymaga.

23. Jeśli kupuję coś we „Whole Foods” to musi to być zdrowe, bez jakichkolwiek toksyn lub metali ciężkich.

24. Mój głos naprawdę liczy się w wyborach. Żyjemy przecież w demokracji, gdzie ludzie mają władzę nad rządem!

25. Moje rachunki oszczędnościowe itp., są perfekcyjnie bezpieczne, choćby nie wiem co się stało, gdyż mój bank jest ubezpieczony przez „Federal Deposit Insurance Corporation”.

26. Surowe produkty mleczne są niebezpieczne i śmiertelne, bo FDA tak mi powiedziała. Ci cholerni farmerzy, którzy to sprzedają, powinni być pozamykani we więzieniach!

27. Mój onkolog zalecił mi chemioterapię tylko dlatego, że troszczy się o mnie, a nie dlatego, że jego klinika zarabia na tym kokosy!

28. Rząd nie zbiera moich rozmów telefonicznych i nie czyta moich maili. Po co mieliby to robić? Przecież nic złego nie zrobiłem…

29. Komercyjne karmy dla psów są zdrowe i pożywne. Badania nad nimi przeprowadzone w Chinach są również godne zaufania, a karma nie zawiera takich składników jak ołów.

30. Jedyną drogą, by zapobiec chorobom, jest szczepienie! Witamina D i wzmacnianie układu odpornościowego nie ma nic do rzeczy.

31. Po tym jak spłaciłem mój dom, mam go na własność (pomyśl jeszcze raz: podatek od nieruchomości – to jest kluczowe – przestań płacić ten podatek i szybko zorientujesz się, kto jest tak naprawdę posiada twój dom).

32. Google nic złego nie robi. Natomiast fakt, że tworzy m.in. super-człowieka z czipem w mózgu jest nieznaczący. Nie ma się nad czym martwić.

33. Rak jest spowodowany całkowicie przez pecha (lub palenie) i nie ma nic do czynienia z jedzeniem, jakie spożywam lub chemikaliami w moim otoczeniu.

34. Promieniowanie z Fukushimy nie było takie złe. Fakt, było o wiele razy większe niż to z Czarnobyla, ale władze mówią, że nie mamy się o co martwić.

35. Autyzm nie jest spowodowany przez szczepionki. Naukowiec z CDC przyznał się do ogromnej konspiracji oszustwa. Ale nie należy wierzyć w powiązanie szczepionek z autyzmem.

36. Każdy produkt opisywany jako „organiczny” jest automatycznie wolny od toksycznych metali ciężkich i innych zanieczyszczeń.

Autorstwo: Mike Adams
Tłumaczenie: Girion
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: UderzwFalsz.wordpress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
sandvinik
Użytkownik
sandvinik

kiepski artykół-połowy tych punktów prawdziwy amerykanin nawet by nie zrozumiał, u nich edukacja jest po lepszej reformie niż nasza więc i inteligencja jest jak jak hmm jak bigmac-ładnie wychodzi na zdjęciu :)

dobramama
Użytkownik
dobramama

Słabo napisany żart.