Żydowskie korzenie braci Kliczko

Opublikowano: 09.12.2013 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2518

Rewolucja, która ma miejsce na Ukrainie na pewno nie jest spontaniczna. Aby zorganizować i kierować tak dużą grupą ludzi, jaka protestuje obecnie w Kijowie, konieczne były wielomiesięczne przygotowania. Konieczne było też wybranie lidera, gdyż bez lidera żaden przewrót się nie uda. Jak wiemy, liderem w ukraińskim przewrocie jest Witalij Kliczko (poprawnie Kłyczko) – bokserski mistrz świata wagi ciężkiej WBC.

Zastanawiające jest dlaczego ten, władający wieloma językami, światły zdawało by się człowiek, chce wprowadzić swój kraj na drogę rozgrabienia go przez międzynarodowych bankierów. Bo przecież tak się stanie, nie możemy mieć wątpliwości, szczególnie my, Polacy, gdyż w ciągu kilku lat, pod rządami prounijnych, działających w zmowie z międzynarodową sitwą banksterską rządów, straciliśmy praktycznie wszystko co do naszego narodu należało. To co zostało, w tym największe bogactwo – lasy państwowe i parki narodowe, pójdzie niedługo pod młotek międzynarodowych akcjonariuszy na poczet długu ponad 4 bilionów złotych, który niewątpliwie będziemy musieli spłacić, mimo, że jest to dług nielegalny.

Wtrącę dygresję dlaczego dług ten jest nielegalny – ponieważ został osiągnięty za pomocą kryminalnych środków, a dodatkowo intencja z jaką dług zaciągano, była kryminalna.

Z Polską zresztą postąpiono wyjątkowo ohydnie, mordując liderów grupy ludzi, którzy chcieli z naszego kraju zrobić lokalną potęgę niezależną od bankierów. Przypomnę, że prezes NBP śp. Sławomir Skrzypek nie tylko nie chciał zaciągnąć dalszego długu od MFW, ale zaproponował, że ponieważ NBP dysponuje nadwyżką, to może udzielić pożyczki MFW! To było zbyt wiele dla międzynarodowej sitwy lichwiarzy, więc można przypuszczać, że to oni zdecydowali o likwidacji Skrzypka. Jane Burgermeister już zaraz po „katastrofie smoleńskiej” wyraziła opinię, że głównym celem mógł być właśnie prezes NBP.

Pracę śp. Sławomira Skrzypka dla naszego kraju należy docenić i dopuścić by pamięć o tym człowieku nie zamarła. Polecam: „Człowiek, który myślał globalnie o problemach finansowych Polski”. Filmowe wspomnienie o byłym prezesie NBP[1]. Zainteresowanych metodą wprowadzania krajów w długi i mechanizmów późniejszego ich rozbioru, zachęcam do zapoznania się z publikacjami Johna Perkinsa, „Ekonomicznego Hit-Mana”.

Ukraina obok Białorusi, jest jednym z krajów, w których nie udało się wprowadzić metod opisanych przez Perkinsa, prawdopodobnie dlatego, że postsowieckie służby świadome są zagrożenia i podjęły odpowiednie działania aby nie dopuścić do powstania na terenie kraju silnej obcej agentury „ekonomicznej”. Poza tym bliskość Rosji, która wyrwała się z opresji międzynarodowej żydowskiej banksterki, gwarantowała przez wiele lat bezpieczeństwo majątku tego kraju. Teraz to bezpieczeństwo jest zagrożone.

W przejęciu Ukrainy w łapy żydowskich bankierów wielką rolę odgrywają kierowane i finansowane przez nich media i partie polityczne. Zauważmy, że w kontekście przyłączenia Ukrainy do faszystowskiej Unii Europejskiej, wszystkie wielkie partie i niemal wszystkie media mówią jednym głosem! Nie dajmy się zwieść, że któreś z nich jest „opozycyjne”, nawet te nowo utworzone, które mają ściągnąć widownię zniechęconą wręcz prymitywną indoktrynacją, które prowadzą od lat, media komercyjne i państwowe. Tak, myślę też o TV Republika, która wycelowana jest wyraźnie w Rosję i mimo, że rzetelnie podchodzi do pewnych tematów, to jeśli chodzi o naprawdę kluczowe sprawy, prezentuje polityczną poprawność. Jedyną opozycyjną telewizją w tym kraju jest nadal TV Trwam, która mimo ataku na nią i ograniczeń jakimi jest obłożona, robi co może by prawda wychodziła na jaw. Choć jeśli chodzi o Ukrainę, raczej nie ryzykuje podjęcia się walki z medialną nawałnicą prounijną. To zadanie spada więc na nas – media naprawdę niezależne.

Wiele razy jeździłem na Ukrainę – zwiedziłem kilka dużych miast na zachodzie, dawne polskie rubieże na wschodzie. Wszędzie czuć biedę, choć im dalej na wschód tym lepiej. Wyraźnie byłe polskie miasta i ich infrastruktura są niedofinansowane, co teraz się mści. To stąd pochodzi główna część prounijnej opozycji ukraińskiej – młodzi sfrustrowani ludzie, którzy Polskę mają za wzór dobrobytu i chcieli by, by tak wyglądał ich kraj. Oczywiście, jest to myślenie krótkowzroczne, lecz czego możemy oczekiwać od ludzi ograniczonych językiem, alfabetem i zniechęconych do ponurej rzeczywistości. Nie patrzą na to, że Ukraina systematycznie spłaca dług, co w niedalekiej przyszłości może się przyczynić do gwałtownej poprawy jakości życia, jak to można zaobserwować w Rosji. Dług publiczny Ukrainy to obecnie tylko niecałe 69 miliardów dolarów, co jest ułamkiem ponad 1 biliona długu Polski.[2]

W świetle przedstawionych wyżej faktów, zastanowić musi sama postać lidera opozycji, Witalija Kliczko. Mimo, że znany jako bokser, to nagle wyrósł jak spod ziemi jako lider opozycji. Idealny kandydat na prezydenta, perfekcyjna prezencja, nienaganne maniery… Podróżujący po świecie na pewno był łatwym łupem dla obcej agentury. Do tego dochodzą żydowskie korzenie, o których dowiedziałem się z artykułu dostępnego TUTAJ. Jako 7-punktowy żyd w skali od 1-14 w klasyfikacji Jew or Not Jew[3] ma powody by sprzyjać międzynarodowym bankierom, którzy w niemal 100% są właśnie tej narodowości.

Oczywiście, taka klasyfikacja zostanie nazwana antysemicką, ale przecież to nie ja klasyfikuję polityków w jakim stopniu ktoś jest żydem czy nie jest. Poza tym już wielokrotnie o tym pisaliśmy, że „antysemityzm” jest metodą ataku na prawdę i fakty, którym nie daje się zaprzeczyć.

Wygląda na to, że wydarzenia na Ukrainie mogą doprowadzić do obalenia obecnego rządu i układu. Być może Kliczko jako prezydent, nie będzie uległy lichwiarzom i nie pozwoli na rozbiór Ukrainy. Być może jego żydowskie korzenie nie są silniejsze niż ukraińska godność. Ale przecież nawet na takich opornych są metody. Większość obecnych przywódców europejskich może już być zaczipowana i szantażowana ciężką chorobą lub nagłą śmiercią w razie braku z ich strony pokory. Szczególnie narażone są osoby pochodzenia żydowskiego, gdyż Talmud szczególnie surowo karze zdrajców. Najmniejszy występek, jak np. brak poszanowania dla szabatu, może poskutkować roztopionym ołowiem w gardle i obciętymi uszami. Czy Kliczko jest na tyle odważny by przeciwstawić się takiej mafii?

Na koniec krótko nt. artykułu o żydowskiej babci braci Kliczko. Artykuł autorstwa Jurija Osipjenki ukazał się we „Wiadomościach Gorodischini”.[4] Dotyczy uratowania Tamary Jefimownej Etinzon. Ta piękna, wysoka, rudowłosa i niebieskooka dziewczyna (Chazarka zapewne) była w latach 1930. nauczycielką w szkole podstawowej. Była uzdolniona muzycznie, miała piękny głos. Ożenił się nią policjant, przyszły dziadek braci. W czasie wojny, już po urodzeniu syna, hitlerowcy zajęli miasto Smila, gdzie rodzina mieszkała. Są sprzeczne informacje na temat jej wojennych losów. Niektórzy uważają, że Tamarze udało się uciec z nocnej obławy na żydów i przez 2 lata ukrywała się w skrzyni na piecu, w której jej mąż wyciął otwór do oddychania. Wg innych Tamara ukrywała się na poddaszu, gdzie jadła i spała razem z mężem. Wychodziła na spacer w nocy.

Sądzę, że warto by ten artykuł dokładnie przetłumaczyć, gdyż nie tylko dotyczy być może przyszłego prezydenta Ukrainy, ale i sam w sobie jest pouczający i stanowi wartość historyczną.

Źródło: Monitor Polski

PRZYPISY

[1] http://wpolityce.pl/wydarzenia/51138-slawomir-skrzypek-czlowiek-ktory-
myslal-globalnie-o-problemach-finansowych-polski-filmowe-wspomnienie-o-bylym-prezesie-nbp

[2] http://kiev.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/article/a,41059,
Dlug_publiczny_Ukrainy_w_pazdzierniku_2013_r.html

[3] http://www.jewornotjew.com/profile.jsp?ID=1602

[4] http://jew-observer.com/puti-i-sudby/legko-byt-zverem-i-legko-byt-bogom-byt-chelovekom-eto-tyazhelo/


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. XXIRapax 09.12.2013 11:47

  Zydowskie korzenie!! Kto by pomyslal…
  Pewnie dlatego zostal bokserem, zeby po nosie nie dalo sie rozpoznac narodowosci.
  Tak na marginesie… Czy Zydowskie pochodzenie predestynuje do wstapienia w szatanskie szeregi siejacych zgroze talmudystow?
  Chyba znowu zrobie sobie badanie DNA. Za pierwszym razem wyszlo, ze jestem pelna geba sarmata w co wszyscy powatpiewaja -podobno mam slaby savoir vivre…

 2. Szpeler 09.12.2013 13:26

  Idąc tym tokiem rozumowania, trzeba uznać działania Hitlera za słuszne. Gdyby III Rzesza wygrała wojnę, świat byłby wolny od Żydów i wszystkim żyłoby się wspaniale. Holokaust wyzwoleniem ludzkości… no bo przecież całe zło na świecie dzieje się za ich przyczyną.
  TO JEST ZWYCZAJNIE CHORE

 3. Hassasin 09.12.2013 15:01

  Wielkie mi HALO ! Toć Ukraina wschodnia to dawna Hazaria. Gdzie w VII czy w VIII wieku całe plemię konwertowało się na judaizm. I tak powstało z niczego kolejne plemię Izraela ( trzeba pamiętać że judaizm był kiedyś religią nawracającą ). Aczkolwiek po latach ,,wychodzi szydło z wora,, i aszkenazi (przechrzty hazarskie) dyskryminują i mordują Sefardyjczyków ( patrz akcja odwszawiania w Izraelu w w 1950 przy pomocy silnych dawek rentgena w głowę dziecka ..oczywiście sefardyjskiego … przy inspiracji USA ..wuj Sam ..zapłacił za ten ,,eksperyment,, 6 krotność ówczesnego budżetu Izraela ).

 4. Hassasin 09.12.2013 15:06

  ,,Czy Kliczko jest na tyle odważny by przeciwstawić się takiej mafii?,,… proponuję odrobić pracę domową pt : dialektyka Heglowska ( po prostu mistrzostwo świata).
  Żydzi na barykadach , żydzi w ukraińskim parlamencie ( coś ok 60 % ) żydzi z UE kontra żyd Putin ….. i do tego z rozkazu Waszyngtonu i nasz żyd Kaczyński ( Kalkstein) …..bez zrozumienia pojęcia : dialektyka Heglowska ..nie da rady tego pojąć 😉

 5. Hassasin 09.12.2013 17:24

  @Szpeler… w Wermachcie i formacjach SS służyło podczas II wojny światowej 200 tysięcy żydów. Sam Hitler był w 25 % żydem jako potomek samych Rothschildów , Goebbels, Eichmann … sami czyści aryjczycy jak moje buty po jesieni. No i dzień dzisiejszy …potomkowie dawnych zbrodniarzy hitlerowskich, przeszli na judaizm i żyją w Izraelu. Po prostu wrócili do wiary przodków.

  Po co była II w.ś. ? Miedzy innymi dlatego że nikt nie chciał jechać jako kolonista do Izraela . Pierwszy statek z kolonistami (nie z łapanek, obozów czy więzień ……dobrowolnie) został WSPÓŁFINANSOWANY przez amerykańskich syjonistów i niemieckich faszystów. Nawet medal jest wybity na tą okazję 🙂

 6. kudlaty72 09.12.2013 18:12

  Bardzo dobry tekst.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.