Zbadajmy także wpływy niemieckie, amerykańskie i ukraińskie!

Opublikowano: 17.06.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2684

Janusz Korwin-Mikke, założyciel „Najwyższego Czasu!” i współzałożyciel Konfederacji, wypowiedział się z mównicy sejmowej na temat powołania państwowej „Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich”.

Publicyści ostrzegają, że komisja może być niebezpiecznym narzędziem w rękach państwa. Warszawa będzie mogła jak nigdy wcześniej zastraszać dziennikarzy i osoby publiczne.

Janusz Korwin-Mikke przemawiając z mównicy sejmowej stwierdził, że komisja jest niekonstytucyjna. Jeśli jednak zostałaby powołana, to zdaniem posła Konfederacji powinna zbadać także wpływy innych państw. „Moim zdaniem ta ustawa jest niekonstytucyjna, ale jeżeli Trybunał Konstytucyjny orzeknie, że ona jest konstytucyjna, to trzeba będzie również zabrać się za wpływy Berlina, za wpływy Brukseli. Wykonujemy bardzo wiele rzeczy niekorzystnych dla Polski a korzystnych dla Brukseli” – powiedział nestor polskiej prawicy.

„Wykonujemy bardzo wiele rzeczy niekorzystnych dla Polski a korzystnych dla Waszyngtonu” – mówił dalej polityk i dodał, że tak samo, jego zdaniem, robimy dużo dla Ukrainy, choć niekoniecznie jest to zgodne z polskim interesem. „Kto rozbroił polską armię, w wyniku czego nasze uzbrojenie w 1/3 znajduje się w tej chwili nie w Polsce, a na Ukrainie?” – spytał Korwin-Mikke. „Wpływy obce oczywiście trzeba ujawniać i trzeba je potępiać. Mam nadzieję, że to wszystko zostanie kiedyś ujawnione” – podsumował współzałożyciel Konfederacji.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. sanchop 18.06.2023 00:06

  Pięknie mówi, jakbym był 15letnią dziewczynką z długimi blond włoskami to bym mu uwierzył, że on tak na serio…

 2. MasaKalambura 18.06.2023 00:37

  Ile można badać?

  No więc co wyszło PiS z ustaleń. Są na bieżąco..

  Zamiast tego planowanego cyrku, sprawdźmy co wie Ziobro?
  Narodowa rozmowa z symulantem Ziobry zaprogramowanym do naśladowania go i uczącym się wraz z nim czytający wszystkie litery co on. Oraz wibracje akustyczne. I symulanty myśli zagrane energią emocji (7 kolorów z Ósmym, z Sumą).

  Zaś po skończonym zadaniu, wykonała sprawozdanie ze wszystkiego. Za niego. I wraz z Nim. I z wypadkowym symulantem do nauki w następnych wyborach.

  Z wynikami u obywateli: dla każdego wedle potrzeb oraz możliwości. I zasług.

 3. niecowiedzacy 18.06.2023 00:56

  Dziwi mnie dlaczego się mówi o jakichś wpływach, czy chodzi tu o wpływy pieniędzy na prywatne konta. Dlaczego nikt nie powie otwarcie iż chodzi tu o zdradę bo tym jest branie pieniędzy od obcych państw. A miało być tak pięknie: żeby Polska była Polska. Widocznie są zdrajcy poprawni politycznie i niepoprawni. A dla mnie każdy zdrajca jest be.

 4. MasaKalambura 18.06.2023 01:41

  Nadajmy głębię tym wyborom.

  https://www.youtube.com/@dudekohistorii

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.