W USA nadal rozpylają komary GMO

Opublikowano: 11.09.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2899

Pomimo informacji, że wypuszczone do środowiska naturalnego komary GMO firmy Oxitec mutują i tworzą nowe hybrydowe odmiany, firma przy wsparciu rządów nadal rozpyla tego typu komary.

Obecnie obywatele Florydy odnotowali rozsiewanie komarów GMO z helikoptera na niczego nieświadomych obywateli. Doszło nawet do sytuacji, gdzie helikopter rozpylił komary nad masową imprezą AFRAM 2023 i tłumy ludzi musiały się opędzać od milionów owadów.

Faktem jest, jak wspomnieliśmy, że te komary GMO mające kontrolować lokalne populacje, już mutują się i tworzą nowe odmiany. Ma to negatywny wpływ na środowisko i doprawdy trudno przewidzieć, jakie będą długofalowe skutki tego typu mutacji.

Z drugiej strony nie są też upubliczniane trwające badania dotyczące wpływu komarów GMO i ich ukąszeń (ze szczepionkami) na ludzi, co czyni cały program jednym wielkim eksperymentem na ludzkiej populacji.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. bboyprezes 11.09.2023 11:17

  Żeby w powietrzu od razu rozpylić coś co oficjalnie by mogło skutkować szkodą dla zdrowia ludzkiego to nie można, no ale komary, które są “jakoś” zmienione, wypuszczane pod pretekstem walki z normalnymi komarami w miejscach gdzie jest zgromadzenie ludzi, kwalifikuje się do zbadania. No ale “oficjalnie przecież te komary nic złego nam nie zrobią”…

 2. Szwęda 11.09.2023 16:57

  To jest kwintesencja dzisiejszego świata, człowieka: potwory w ludzkiej postaci rozpylają jakieś eksperymentalne zmutowane robactwo, a na dole masy ludzi bawią się w najlepsze. Oni wykańczają nas na 1000 różnych sposobów, a my nic z tym nie robimy, a większość to nawet przyklaskuje!

 3. Drnisrozrabiaka 11.09.2023 21:27

  Heh a my się zastanawiamy skąd te komary od 3 dni masowo cisną się na chatę, przez całe lato jednego nie widziałem…
  Proponuję zmutowane kleszczyki, z dodatkowym pancerzykiem ze szczyptą jakiś chorób-niespodzianek- to będzie piękne doznanie, wszystko dla planety, Matki boginki ziemi

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.