W USA krok po kroku realizują plan nowej pandemii

Opublikowano: 23.08.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3899

Po niedawnych informacjach na temat wprowadzania już we wrześniu przez rząd USA nowej pandemii, a co za tym idzie masek, szczepień i innych protokołów bezpieczeństwa, obecnie pojawiły się informacje na temat szeroko zakrojonej operacji zatrudniania specjalistów medycznych i kupowania specjalistycznego sprzętu medycznego.

Na portalu TheGatewayPundit.com napisano: „Natalie Winters, współgospodarz i redaktor naczelny War Room Steve’a Bannona, również poinformowała w poniedziałek, że rząd federalny zaczął już kupować sprzęt pod COVID-19 i zatrudniać konsultantów do egzekwowania »protokołów bezpieczeństwa« z czasów pandemii. Niektóre z tych kontraktów mają się nawet rozpocząć w przyszłym miesiącu, w tym we wrześniu i październiku, co wskazuje na długoterminową strategię. Na przykład Departament Obrony USA przyznał firmie Hologic Sales and Service LLC znaczący kontrakt o wartości 1,5 miliona dolarów, którego rozpoczęcie zaplanowano na 1 października, a potencjalną datę zakończenia na maj 2024 r. Zgodnie z federalną bazą danych wydatków fundusze te są wyraźnie przeznaczone na »Usługi testów Hologic COVID wspierające Departament Patologii w Madigan Army Medical Center, Tacoma, WA 98431«. Co więcej, Departament Spraw Weteranów (VA) nie pozostaje daleko w tyle w swoich wysiłkach na rzecz przygotowania się na »nadchodzący« COVID-19, podpisując kontrakt o łącznej wartości 5 milionów dolarów”.

Te doniesienia łączą się również z informacjami, jakie dotarły obecnie do firm zajmujących się szpitalami i obsługą różnych placówek medycznych. Tam również informuje się personel medyczny na temat możliwości powrotu protokołów bezpieczeństwa z czasów COVID-19.

Na podstawie: TheGatewayPundit.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Stary Kulas 23.08.2023 11:22

  Czyli to prawda, że wojna NA Ukrainie zakończy się jeszcze w tym miesiącu 🙂

 2. JedynaDroga 23.08.2023 11:27

  Wojna+kryzys ekonomiczny+ nowa pandemia+masa innych sytuacji, wszystko naraz odpalone. Powodzenia

 3. RastaMan 23.08.2023 13:14

  Myślicie że to na poważnie czy tylko straszą?

 4. JedynaDroga 23.08.2023 17:06

  Bill Gates,Klaus Schab nie mogą się doczekać żeby tylko wcisnąć czerwony przycisk ” start ” plany agendy 2030 w celu rzucenia ludzkości na kolana są cały czas realizowane ; pandemia , konflikt Ukraina-Rosja, kryzys uchodźcy , dedolaryzacja , upadek zachodnich społeczeństw, oraz gwóźdź programu : chińska inwazja. Po drodze masa innych atrakcji : kryzys żywnościowy, 5g , projekt blue beam, obozy FEMA.

  Myślisz, że żartują tylko zobacz jak dążą do eskalacji konfliktu na linii Ukraina-Rosja.

 5. Drnisrozrabiaka 24.08.2023 01:35

  Hej hej! Wojna przycichnie w TVP, Polsacie WP itd w lutym! Co 2 lata jest nowe wydarzenie!
  Najlepszym rozwiązaniem jest brak gotówki, ochrona życia kleszczy od poczęcia, oraz życie bez prądu- wszystko dla bogini mamy natury

 6. kufel10 24.08.2023 02:15

  @Stary Kulas – a mówisz NA ameryce i NA Polsce tak jak NA ukrainie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.