Zatrzymać traktat WHO i odrzucić poprawki

Opublikowano: 06.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1322

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. RisaA 06.05.2024 15:23

  W końcu seria ЯR prowadzona jest z sensem a nie jak wcześniej foliarskie teorie.

  Z filmu można się dowiedzieć, że zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili. Ty @emigrant001 również – wystarczy, że będziesz uważać nadal, że jesteś za stary i postanowisz to wszystko tylko obserwować, jak inni Rezylianie.

  Będzie źle, bo ludzie nic nie robią, tylko patrzą w szybeczkę swoich szpiegusiów.

 2. Foxi 06.05.2024 16:36

  @RiasA dobrze to rozpoznajesz. Oni mają trwałe WYKORZENIENIE. Nie ma u takich person trwałej więzi z ziemią drzewem wodą. Czy czymkolwiek. Jednak przykład który naśladują idzie z takiego jednego plemienia trwale wykorzenionego i przeklętego. Za to mają silną więź plemienną, a taki rodzaj więzi tworzy struktury czysto mafijne, niezwiązane z otoczeniem które niszczą, tylko z familią którą można regularnie przenosić z miejsca na miejsce. Przykład; kahał to pierwszy pierwowzór dla każdej późniejszej mafii.
  ^^
  Druga obserwacja to taka, że społeczeństwa są już tak zdegenerowane i wykorzenione że stały się obojętne nieczułe i bez empatyczne. O co mi chodzi? Wygląda na to że te pro palestyńskie protesty “studentów” w USA są organizowane za pieniądze sorosa, bo normalni ludzie mają to gdzieś co dzieje się z drugim człowiekiem. Syjoniści muszą protestować przeciwko sobie. Zwykli ludzie są zmęczeni pracą, wycieńczeni truciznami w jedzeniu, więzi mają tylko familijne a i to nie zawsze. Nie chce im się protestować nie chce im się myśleć. Tak samo w Polsce nie pomagali rolnikom wystarczyła im propaganda i półprawdy z TV jako usprawiedliwienie dla nieobecności. Wydaje mi się że to samo jest w USA. https://t.me/bioclandestine/3308

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.