W Trójkącie Bermudzkim znaleziono zatopione miasto

Opublikowano: 25.10.2012 | Kategorie: Historia, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 43

Na dnie oceanu w rejonie Trójkąta Bermudzkiego grupa kanadyjskich naukowców znalazła zatopione miasto.

U wybrzeży Kuby podwodny robot sfotografował ruiny budynków, cztery gigantyczne piramidy i coś, co przypomina posąg sfinksa.

Specjaliści przypuszczają, że budowle należą do okresu przedklasycznego historii Karaibów i Ameryki Środkowej.

Starożytne miasto mogli zamieszkiwać przedstawiciele cywilizacji podobnej do cywilizacji tworzonej przez mieszkańców Teotihuacan (opuszczone miasto, zlokalizowane 50 km od stolicy Meksyku; pochodzi sprzed około 2000 lat).

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
oporowiec
Użytkownik
oporowiec

Ha Ha Ha, co za stek sprzecznych informacji, przecież trójkąt bermudzki leży kilka tyś kilometrów od meksyku, więc jak miasto w obrębie trójkąta bermudzkiego może leżeć 50 km od meksyku, co za bzdury, nie podano nawet współrzędnych…

Gylhyrst
Użytkownik
Gylhyrst

To na pewno Gwoźnica Dolna, ostatnio po pijaku próbowałem tam dojść do kolegi ale trafiłem do Dobrzechowa, dziwne, miejscowość znikła.
A na poważnie to są foty
http://beforeitsnews.com/science-and-technology/2012/10/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids-in-bermuda-triangle-2475944.html
komentarze też ciekawe, ale jak zwykle tylko wyobraźnia jest granicą.

Stanlley
Użytkownik

O a to ciekawe, dawno temu oglądałem dokument o próbie lokalizacji atlantydy i jedna z teori mówiła że jest właśnie w tych okolicach, co więcej udało się dopasować parę starożytnych opisów – przeciw tej teorii jednak był argument że starożydni nie mogli tak daleko podróżować – ponoć za głupi byli zdaniem mądrych naukowców.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

No te starożytnie to gupie byli i nic to, że sie znali na prundzie, magnietyzmie, astronomie, budowie i latali.

SkyWei
Użytkownik
SkyWei

@Stanlley chyba oglądaliśmy ten sam dokument :) Tak czy siak to może być nowe stanowisko badawcze. Trójkąt bermudzki przecież nie jest mały. Ale ciekawe czy tym razem znowu będą głosili, że to tylko naturalne formacje skalne.

XXIRapax
Użytkownik
XXIRapax

Jeśli Atlantyda, to chyba nie ta z bajań Platona?
Troszkę za daleko:P
Może Inkowie też mieli swoje zaginione miasto?:))

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Te starożytne to głupie były że ho ho , i podrózować nie potrafili i w ogóle durne to jakieś …..joo ..tylko że Faraony ćpały liście koki ! A skąd one tam ? Wiater pewnie naniósł :)

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Przy okazji tego artykułu ponownie polecę reportaż z ukraińskiego dziennika informacyjnego o tym odkryciu – trwa 72 sekundy (info dla leniwych ;)

http://www.youtube.com/watch?v=fMK8TRKzT84&feature=g-vrec

Społeczeństwa, które zbudowały te budowle w niczym nam nie ustępowali. Niektórym ludziom się wydaje, że kilka gadżetów odcina go od jego historii przepaścią technologiczną.
Mnie osobiście niepokoi fakt, że od ponad pół wieku masowo stosowana jest jedna i ta sama metoda produkcji energii elektrycznej. Nikt o tym nie mówi, żadne media o tym nie piszą. Postęp technologiczny jest implementowany na poziomie produktów podręcznego użytku. Branża produkcji energii (esencjonalna dla ludzkiej egzystencji obecnie) natomiast doskonali jedynie “starą metodę” – nie ma postępu jakościowego. Koszty stosowania starej technologii też są bardzo wysokie. Nikt jednak na to nie naciska. Nikt o tym nie mówi.
Mam nadzieję, że nie jestem odosobniony w powyższym spostrzeżeniu.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

@Pooky ..nowe technologię są , tylko chodzi o to żeby był chaos na świecie , na którym odpowiednie gremia korzystają .