W dokumentach FBI napisano, że Nikola Tesla był kosmitą

Opublikowano: 01.01.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2862

Nikola Tesla od dekad jest postrzegany jako jeden z największych geniuszy w historii ludzkości. Jego wiedza, wynalazki i sposób ich opracowywania, obrosły już legendą. Prawdopodobnie bez niego, nie bylibyśmy dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy. Wielu zadawało i zadaje sobie pytanie, czy aby na pewno Tesla był człowiekiem. Okazuje się, że z raportów FBI, płynie zaskakująca odpowiedź.

FBI i CIA, od dawna podejrzewane są o skuteczne tuszowanie wszelkich spraw, wymykających się oficjalnej nauce i narracji o pochodzeniu człowieka. Na przestrzeni dekad pojawiło się wielu sygnalistów, którzy uważali, że przed opinią publiczną ukrywane są bardzo zaawansowane technologie, które albo powstały w kooperacji z obcymi inteligencjami, albo zostały wprost podarowane wojsku i władzom w zamian za możliwość genetycznych eksperymentów na Homo sapiens.

Zastanawiający jest udział najwybitniejszych umysłów nauki, jakie stąpały po Ziemi w XX wieku, w rozwoju wynalazków, które bardzo mocno przyspieszyły rozwój ludzkości oraz tych, które są tak rewolucyjne, że zostały utajnione przez armie, agencje wywiadowcze i służby specjalne.

Nie da się ukryć, że Nikola Tesla był wielkim geniuszem, ale i dziwakiem. FBI bacznie przyglądała się jego pracom, na temat których powstało wiele raportów. W jednym z nich, możemy przeczytać coś osobliwego: „Obcy odwiedzali inżynierów wielokrotnie i powiedzieli nam, że Tesla był Wenusjaninem, który przybył na tę planetę, gdy był dzieckiem, w 1856 r. Pozostawiono go z panem i panią Teslą w odległej górzystej krainie, znanej obecnie jako Jugosławia”.

Tak, w ściśle tajnym dokumencie FBI pada stwierdzenie, że Nikola Tesla był kosmitą z Wenus.

Gdyby była to prawda, oznaczałoby to, że obce formy życia przypominają ludzi i kooperują z nimi w wytwarzaniu przełomowych rozwiązań naukowych i technicznych. Ponadto, jeśli pochodzą z Wenus, to znaczy, że wbrew obecnej wiedzy, iż planeta ta nie nadaje się do życia, jest tam jednak możliwość rozwoju dla inteligencji przewyższającej ludzi. Oznacza to także, że informacje na temat interakcji ludzi z kosmitami, są w obrębie takich organizacji jak FBI i CIA powszechne.

Podkreślony fragment o pochodzeniu Tesli znajduje się na trzeciej stronie TEGO DOKUMENTU.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie (PDF): vault.FBI.gov
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.