W Chinach nie kupisz jedzenia bez cyfrowego identyfikatora

Opublikowano: 28.08.2023 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5305

Media głównego nurtu nie chcą, aby Zachód wiedział, co dzieje się w Chinach, bo ludzie by się przestraszyli i zaczęli się buntować. Media chcą, żebyś uwierzył, że Chiny jedynie „eksperymentują” z identyfikatorami cyfrowymi powiązanymi z kontami bankowymi, na które wpływają oceny kredytu społecznego.

Fakt jest taki, że oni już to wszystko wdrożyli. „TikTok” to jedna z ostatnich platform, na których użytkownicy na całym świecie mogą dzielić się osobistymi wiadomościami bez cenzury. Na powyższym filmie Chinka wyjaśnia, że „po raz kolejny nie może kupić jedzenia”.

Jej historia jest jednym z przykładów działania programu identyfikacji cyfrowej. Próbowała kupić nowy telefon powiązany z chińskim kontem bankowym, aby ominąć identyfikator cyfrowy, ale ponieważ kupił go jej kuzyn, nie mogła się zalogować, ponieważ telefon był na czarnej liście. Chiny testują ten system od 2018 r., a jego miękka premiera miała miejsce w marcu, kiedy to chiński premier Li Keqiang ogłosił, że 100 milionów obywateli otrzyma cyfrowe karty identyfikacyjne. Jak zawsze reklamują to jako zwykłą wygodę. „Jedną z zasad przyjętych przez rząd w tym roku jest wprowadzenie elektronicznych dowodów osobistych, tak aby dostęp do odpowiednich informacji można było uzyskać poprzez proste zeskanowanie kodu w telefonie komórkowym” – powiedział.

Wystarczy spojrzeć na artykuły dotyczące identyfikatorów cyfrowych i pochwał, jakie otrzymują, takich jak „oferowanie doświadczenia wielokanałowego” lub nawet nazywanie prowincji, które wprowadziły to rozwiązanie, „rajami cyfrowej identyfikacji”. Zachwalają, w jaki sposób obywatele mogą uzyskać dostęp do miejsc publicznych dzięki technologii rozpoznawania twarzy. Pomijają jednak fakt, że rząd jest teraz właścicielem swoich obywateli. Wszystkie ich dane, dotyczące tego, gdzie się udają i co kupują, są śledzone i zbierane. Jeden błąd i dana osoba może zostać finansowo ekskomunikowana ze społeczeństwa.

Witamy w Wielkim Resecie. Chiny już mocno kontrolowały swoją populację, która była nękana po tym, co zrobiono podczas COVID-19. Pamiętajcie, że Trudeau powiedział, że Chiny są dla niego idealną formą rządów. Cały Zachód będzie obserwował tę sytuację w Chinach, aby ustalić, w jaki sposób mogą to również wdrożyć u siebie. Będą sprzedawać to zwykłym obywatelom jako niezbędne osiągnięcie technologiczne. Ci, którzy potrafią myśleć samodzielnie, nie poddadzą się bez walki. Musimy się jednak obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że globalne elity wdrażają ten Wielki Reset.

Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. JedynaDroga 28.08.2023 10:04

  Dziesiątki milionów ofiar psychopatów podczas wprowadzania komunizmu i podporządkowywania narodu chińskiego władzy absolutnej. Tak wygląda przyszłość ludzi żyjącej na tej planecie niewolników. Chiny w obecnym kształcie są wizją doskonałego systemu zniewolenia. Dociera to do nas , czy tylko udajemy, że nie widzimy ?

  Psychopaci kim są i skąd się wzięli ?

 2. Drnisrozrabiaka 28.08.2023 10:17

  *jedynadroga – psychopatą się nie rodzisz, a jest to choroba nabyta i nieodwracalna. Aby ją nabyć należy przejść świadomie pewny proces, który jest związany z wiarą. Tak mówią także badania, ale nie wskazują tego jako głównego czynnika, który jest wspólną cechą wszystkich chorych

 3. JedynaDroga 28.08.2023 11:59

  Dlaczego wśród ludzi zdarzają się urodzeni psychopaci którzy już w dzieciństwie przejawiali pewne predyspozycje np .znęcali się nad zwierzętami i sprawiało im to przyjemność ? W wieku dorosłym zostawali często seryjnymi mordercami . Ci ludzie nieraz pochodzili z ” dobrych domów ”

  Oprócz czynników środowiskowych, należy wziąć pod uwagę sprawy związane z genetyką, biologią.

  Gdyby wyszło na jaw, że za bycie psychopatą odpowiadają geny i te szaleńcze cechy są przekazywane następnym pokoleniom ? Ale żeby te czynniki zadziałały trzeba je najpierw aktywować np. odpowiednim ” programem wychowawczym ” w nienawiści do otoczenia.

  Pojawienie się tych ” ludzkich cyborgów ” miało swój początek. Dobrali się do władzy i prowadzą narody do zagłady.

 4. Kazma 28.08.2023 13:30

  System biorący ludzi głodem? To trzeba sp|eprzać z tego miejskiego betonu na prowincję, w Chinach zdaje się zazielenioną cały rok, trzeba nauczyć się jakimi roślinami poza miastem można się wyżywić a jest tam multum gatunków. Niestety albo życie w wygodzie wielkiego miasta ale w terrorze państwowym i pod całkowitą kontrolą, albo rezygnacja z wygód i życie na wolności. Prędzej czy później przyjdzie to i do nas.

 5. JedynaDroga 28.08.2023 13:45

  Komunistyczna partia Chin, liczba członków :
  95 148 000 (2021)

  Ponad 100 milionów ludzi będących na smyczy władzy, znajdą każdego nawet w najbardziej zapyziałej dziurze. Albo się podporządkujesz, albo zostaniesz kolejnym dawcą organów i znikniesz bez śladu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.