Zamach na siedzibę Wielkiej Loży Wolnomularzy w Atenach

Opublikowano: 14.07.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2278

Grecka policja poinformowała, że ​​dwa ładunki wybuchowe eksplodowały rankiem w czwartek 13 lipca przed siedzibą Wielkiej Loży Wolnomularzy w centrum Aten. Są pewne szkody materialne, ale nie ma żadnych ofiar.

Około godziny 6:30 policja otrzymała anonimowy telefon o podłożeniu w tym miejscu ładunków. Okolica została natychmiast otoczona kordonem przez duże siły policyjne i specjalistów ze służb antyterrorystycznych.

Po dokonaniu oględzin budynku, służbowy pies wytresowany do takich czynności, wywąchał dwa ładunki wybuchowe. Dla bezpieczeństwa zostały zdezaktywowane, ale wybuch miał uszkodzić budynek.

Jak na razie, żadna organizacja nie przyznała się do tej akcji. Jednak ataki na greckie instytucje publiczne, radio i telewizję, banki czy przedstawicielstwa dyplomatyczne powtarzają się w tym kraju od lat. Na ogół przypisuje się je jednak skrajnym lewicowym ruchom i anarchistom.

Komu nadepnęli na odcisk masoni, zapewne przekonamy się niedługo.

Autorstwo: BD
Na podstawie: AFP
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kazma 14.07.2023 14:11

    Wolnomularz to taki murarz co ekstremalnie powoli muruje mury, więc nie pracuje fizycznie co jest cechą pewnych grup narodowościowych czy ogólnie pewnego rodzaju ludzkiego, robiącego dosłownie wszystko tylko żeby nie skalać rąk sowich pracą fizyczną…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.