Trzęsienie ziemi poprzedziła anomalia świetlna

Opublikowano: 02.01.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2872

W jednej z filipińskich miejscowości w przededniu naturalnego kataklizmu zaobserwowano zjawisko anomalne. Według przedstawicieli świata naukowego powyższy incydent był obserwowany chwilę przed trzęsieniem ziemi o magnitudzie 7 stopni w skali Richtera.

We współczesnym świecie trudno zaskoczyć światową społeczność nowiną o potężnym naturalnym kataklizmie, ponieważ ludzkość doskonale zdaje sobie sprawę z procesów zachodzących na kuli ziemskiej. Wcześniej różową poświatę obserwowano na przykład u wybrzeży Indii. Według naocznych świadków, tym razem na niebie nad Filipinami wystąpiła anomalia w postaci tajemniczego blasku, związanego bezpośrednio z nadchodzącą aktywnością sejsmiczną.

Na klatkach wideo upublicznionych w sieci można dostrzec tajemniczy wygląd blasku, który miał miejsce 300 kilometrów od epicentrum klęski żywiołowej. Wśród badaczy zaangażowanych w poszukiwanie życia pozaziemskiego zjawisko to wywołało ogromną liczbę interpretacji i dyskusji. Najbardziej odważni przedstawiciele świata naukowego wskazują na interwencję broni klimatycznej HAARP. Obecnie naukowcy badają możliwe wersje pochodzenia tego niezwykłego zjawiska.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 02.01.2019 20:19

    Już gdzieś kiedyś był temat jakiś świateł czy ogni, których pochodzenie było najprawdopodobniej tektoniczne, związane z pracą płyt i emitowaną energią, gazami itd. Wszystko zjawiska naturalne – tylko dość rzadkie i niemal niezbadane.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.