Transpłciowi mężczyźni chcą przeszczepów macicy

Opublikowano: 11.05.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1008

Od kilku lat aktywiści transpłciowi głośno deklarują, że biologia jest „transfobiczna”. Znaczącym przykładem tego, dlaczego natura jest bigoterią, jest fakt, że mężczyźni nazywający siebie „kobietami transpłciowymi” nie mogą zajść w ciążę, ponieważ pomimo swoich złudzeń nie posiadają niezbędnych organów do poczęcia, noszenia i narodzin dziecka. Fakt, że eksperci medyczni nie rozwiązali jeszcze tego problemu, jest według aktywistów trans kolejnym dowodem na to, że system opieki zdrowotnej jest również „transfobiczny”.

Już w 2017 roku brytyjscy lekarze z Narodowej Służby Zdrowia (NHS) opowiadali się za dalszymi badaniami nad możliwością wszczepienia macicy biologicznym mężczyznom, a jeden z czołowych lekarzy spekulował, że medycyna będzie w stanie zrobić to za dziesięć lat. Eksperci NHS dodali, że kiedy (lub jeśli) stanie się to możliwe, biologiczni mężczyźni, którzy chcą zostać kobietą, powinni mieć możliwość uzyskania macicy na koszt podatnika. Tym etykom medycznym i feministkom, które wskazały, że jest to zarówno szaleństwo, jak i zabieranie pilnie potrzebnych zasobów medycznych od badań nad chorobami takimi jak rak, powiedziano, żeby się zamknęły.

Młodzi aktywiści trans ogłaszają już zamiar wszczepiania łona w momencie, w którym będzie to możliwe – 12-latek z Wielkiej Brytanii ogłosił kilka lat temu, że ma zamiar przejść całą drogę z transformacją. I według artykułu opublikowanego w „Daily Mail”, może to wkrótce być możliwe – a przynajmniej jest już lekarz, który chce tego spróbować: „Chirurg w Indiach podejmie próbę przeszczepienia macicy kobiecie transseksualnej, która urodziła się jako mężczyzna — z zamiarem zajścia w ciążę. Ryzykowna procedura będzie polegała na pobraniu narządów rozrodczych od zmarłego dawcy lub pacjenta, który przeszedł odwrotną trans drogę i miał je usunięte. W przeszłości był tylko jeden udokumentowany przypadek wprowadzenia macicy do transpłciowej kobiety – ale zmarła z powodu powikłań zaledwie kilka miesięcy później. Zapłodnienie [mężczyzny „transpłciowego”] byłoby jeszcze większym wyczynem i wymagałoby zastosowania IVF i cesarskiego cięcia, ponieważ nie mają oni [żeńskich narządów płciowych]”.

Chirurg nazywa się dr Narenda Kaushik i prowadzi klinikę „zmiany płci” w New Delhi w Indiach, które – wraz z Bangkokiem – staje się jedną z dwóch „stolic zmiany płci” na świecie. Wielu pacjentów przylatuje z całego świata, aby skorzystać z operacji, które są niedostępne w ich własnych krajach, albo dlatego, że są nadal nielegalne, albo, jak w przypadku Wielkiej Brytanii, są trudne do uzyskania z powodu eksplodujących list oczekujących, ponieważ coraz więcej młodych ludzi identyfikuje się jako „transpłciowi”. Kaushik mówi, że około jedna piąta jego klientów pochodzi z zagranicy.

„Każdy [mężczyzna transpłciowy] chce być jak najbardziej kobiecy – a to obejmuje bycie matką” – powiedział gazecie „The Mirror”. „Drogą do tego jest przeszczep macicy, tak samo jak nerki lub jakikolwiek innego organu. To jest przyszłość. Nie możemy przewidzieć, kiedy to się stanie, ale stanie się to bardzo szybko. Mamy swoje plany i podchodzimy do tego bardzo, bardzo optymistycznie”. Nie ma jeszcze wybranego pacjenta ani zaplanowanej operacji, ale chętnych kandydatów nie zabraknie. Szacunkowy koszt przeszczepu macicy wynosi 50 000 funtów.

Niemniej jednak połączone siły amoralnego kapitalizmu, nauki nastawionej na zysk i programu LGBT mogą stworzyć scenariusz, w którym natura może zostać dogłębnie obalona. Jak zauważyła gazeta Daily Mail, „biologiczni mężczyźni nie mogą jeszcze zajść w ciążę”, ale wyjaśnili również, w jaki sposób chirurdzy tacy jak Kaushik myślą, że mogą posunąć eksperyment z transpłcią dalej: „Tylko osoby, które urodziły się jako kobiety mają jajeczka, co oznacza, że ​​transpłciowa kobieta nie jest w stanie zajść w ciążę w sposób naturalny. Naukowcy uważają, że teoretycznie możliwe jest zapłodnienie [mężczyzny „transpłciowego”] za pomocą zapłodnienia in vitro, kiedy komórki jajowe będą zapładniane poza ciałem, a następnie wkładane. Ale wymagałoby to zdrowej macicy, aby dziecko dorosło, a operacje przeszczepu będą możliwe dopiero za wiele lat, jeśli nie dziesięcioleci… Od 2014 r. przeprowadzono ponad 100 udanych przeszczepów macicy między kobietami – a naukowcy są teraz w stanie zapłodnić biorczynie płci żeńskiej. Ale istnieje znacznie więcej przeszkód jeśli chodzi o umieszczenie żeńskich narządów rozrodczych w biologicznym mężczyźnie. Bardziej rozsądni naukowcy przyznają, że może to być nadal niemożliwe. Nawet w przypadku przeszczepów macicy z kobiety do kobiety istnieje wiele niebezpieczeństw – wśród nich nie tylko odrzucenie przez organizm danego narządu. Dla męskiego ciała utrzymanie macicy byłoby bezprecedensowe. Jednak wiele rzeczy w eksperymencie trans, w którym piszemy, jest bezprecedensowych – i to nie powstrzymało nikogo przed dalszymi próbami”.

W transpłciowym pociągu nie ma hamulców. Niewątpliwie zajdzie daleko i szybko — aż w końcu rozbije się o ograniczenia natury.

Na podstawie: TheBridgehead.ca [1] [2], DailyMail.co.uk
Źródło oryginalne: LifeSiteNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. X3na 11.05.2022 10:51

  Artykuł z dpy. Autor myli transpłciowych mężczyzn (tytuł) z transpłciowymi kobietami (treść).

  Zgodnie z definicją transpłciowy mężczyzna to osoba urodzona z prawidłowymi żeńskimi organami i poddana usunięciu macicy, jajników, pochwy oraz jajowodów. Transpłciowe kobiety nie posiadają macicy (usuwa się jądra, nasieniowody i dokonuje operacji zewnętrznych narządów płciowych). Macicy nie przeszczepia się z wielu powodów. Leczenie przeciw odrzutowi jest tutaj nieuzasadnionym zagrożeniem dla reszty zdrowia, nie wszystkie kobiety mają macicę (wady genetyczne) jak też taka macica nie przyjmie się i może nie być anatomicznych warunków do rozwoju płodu (więc po co ją przeszczepiać?).

  Tak więc komu ci transpłciowi mężczyźni chcą dać macicę po jej wycięciu?

  > eksperyment z transpłcią

  Na prawdę ktoś nie wie o czym pisze. Nie ma czegoś takiego jak transpłeć. Nie ma też czegoś takiego jak zmiana płci u ludzi. Wedle obecnej wiedzy medycznej ludzka płeć jest stała od urodzenia. Albo autor pisze herezje, albo na stronach źródłowych napisano bzdury. Już teorie o reptilianach są bardziej przekonujące niż to co tu opisano.

  > jedną z dwóch „stolic zmiany płci” na świecie.

  Jaka jest druga stolica “transpłci”? Jest oblężona przez Reptilian? 🤣 🤣 🤣

  > w którym natura może zostać dogłębnie obalona

  Niestety dla natury większym zagrożeniem niż “transpłcie” jest GMO. Szpryce Astra Zeneca i Johnson&Johnson to nic innego jak GMO uwolnione do środowiska. To może naturę zniszczyć, a nie to, że ktoś sobie wytnie macicę. Czy przetestowano co się stanie z populacją małp, gdy małpi zmodyfikowany wirus ze “szczepionki” dostanie się do ich ciał? Czy przetestowano długoterminowo na innych gatunkach? Dlaczego to przyjęto wbrew wcześniej ustalonemu prawu unijnemu o zakazie wprowadzania GMO do środowiska?

 2. jacekstu 11.05.2022 19:11

  dokąd ten świat zmierza? co niektórym całkiem się już popier**liło w głowach

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.