Strzelanina w Illinois i Massachusetts w USA

Opublikowano: 27.12.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2011

Trzy osoby zginęły a trzy zostały ranne podczas strzelaniny w kręgielni w amerykańskim mieście Rockford (stan Illinois), donosi stacja telewizyjna CBS Chicago.

Szef miejskiej policji Dan O’Shea powiedział, że funkcjonariusze organów ścigania zostali wezwani o 18.55 czasu lokalnego i zaznaczył, że były trzy ofiary, trzy kolejne osoby zostały hospitalizowane z obrażeniami. Według policji strzelanina miała miejsce zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Poinformowano, że zatrzymano jedną osobę. Prawdopodobnie „jedyna osoba zaangażowana” w incydent została aresztowana, dodała stacja telewizyjna. Rockford znajduje się około 130 kilometrów na północny zachód od Chicago.

Później pojawiły się doniesienia, że ​​strzelanina miała miejsce również na wschodnim wybrzeżu, w Massachusetts. Tam, na planie teledysku w mieście Lynn, pięć osób zostało rannych, a jedna zmarła, donosi stacja telewizyjna Fox News.

Strzelanina miała miejsce około godziny 17:35 czasu lokalnego. Ranni zostali przewiezieni do szpitala, stan dwóch z nich oceniany jest jako ciężki.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.