Postrzelał na ratuszu, by wybudzić ludzi z tępoty

Opublikowano: 25.01.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2221

Mężczyzna, który wtargnął w poniedziałek do ratusza w Edmonton w Kanadzie, powiedział w nagraniu wideo poprzedzającym incydent, że „był zmęczony patrzeniem, jak tyrania i korupcja opanowują nasze społeczeństwo i życie”.

Bezhani Sarvar, w czterominutowym filmie udostępnionym i zrelacjonowanym przez „Rebel News”, krytykuje wokizm, kryzys mieszkaniowy, wielokulturowość i ludobójstwo w Gazie. „As-Salaam-Alaikum, Bracia i siostry, zanim wykonam swoją misję, chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że nie jestem psychopatą. Nie wierzę w rozlew krwi. Nie jestem jednym z tych potworów, które krzywdzą dzieci, które krzywdzą niewinnych i które wzniecają wojny w całej cywilizacji” – mówi mężczyzna na nagraniu.

Film nie został oficjalnie powiązany z Sarvarem, ale mężczyzna na nagraniu ma na sobie ten sam mundur, co mężczyzna strzelający z broni w ratuszu.

Policja w Edmonton potwierdziła, że ​​we wtorek do ratusza w Edmonton wszedł mężczyzna uzbrojony w długą broń i koktajl Mołotowa. Oddał strzały w sufit, ściany i okna, po czym wzniecią pożar, ale nikt nie został ranny. Po oddaniu strzału mężczyzna położył broń na podłodze i oddał się w ręce funkcjonariusza ochrony Urzędu Miejskiego. Policja w Edmonton podała, że ​​Sarvarowi postawiono siedem zarzutów.

„Jestem po prostu zmęczony patrzeniem, jak tyrania i korupcja przejmują nasze społeczeństwo i nasze życie” – powiedział mężczyzna na nagraniu. Dodając, że chce, aby pracownicy wielu różnych zawodów „powstali przeciwko chorobie wokizmu, która prowadzi nasze pokolenie na manowce”. Prosił, aby ludzie powstali, aby położyć kres korupcji, w tym ludobójstwie, które ma miejsce w Gazie i na całym świecie”.

Mężczyzna na nagraniu powiedział, że każdy, kto destabilizuje inne kraje i szkodzi ich społeczności, powinien się wstydzić. Mówca mówi o „kryzysie imigracyjnym spowodowanym przez człowieka”, stwierdzając, że imigranci są „częścią tego programu”. Jednakże twierdzi, że zamiast nienawiści i gniewu „musimy szerzyć miłość”. Zaleca poszanowanie kanadyjskiego prawa i stanie ramię w ramię z Kanadyjczykami w celu zwalczania rasizmu, inflacji, rosnących kosztów i podatków przeznaczanych na ludobójstwo i wojny. „Wszyscy musimy zjednoczyć się i walczyć z tym” – powiedział. Dodał, że ludzie muszą przestać korzystać z telefonów i zacząć się ze sobą komunikować.

W środę ratusz pozostawał zamknięty dla personelu i publiczności, jednak szef policji w Edmonton, Dale McFee, zapewnił, że nie ma już zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Katarzyna TG 25.01.2024 16:36

    No raczej nie znajdzie uznania w woke mediach.. terrorystę z niego zrobią i tyle.

  2. KubaD. 25.01.2024 20:33

    Ktoś jeszcze ogląda te “media”?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.