Ostrzelano cztery warszawskie autobusy

Opublikowano: 17.03.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2904

W Warszawie doszło do ataku na cztery autobusy miejskie. W niektórych wybite są szyby. Według doniesień „Faktu” pojazdy miały zostać ostrzelane z wiatrówki.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach przedpołudniowych na ulicy Marszałkowskiej, nieopodal skrzyżowania z ul. Hożą. Wtedy to nieznany sprawca ostrzelał cztery autobusy komunikacji miejskiej. Prawdopodobnie użył do tego wiatrówki. Ostrzelane autobusy obsługiwały linie 131, 522, 525 i 520.

Jak poinformował podkom. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze sprawdzają obecnie monitoringi oraz poszukują świadków zdarzenia.

W wyniku ataku na miejskie autobusy nikt nie został ranny. Mocno uszkodzone zostały jednak same pojazdy. Zniszczeniu uległa część szyb i karoseria.

Jeden z uczestników zdarzenia, którego cytuje „Miejski Reporter”, siedział przy szybie, w którą trafił strzał. „Miałem słuchawki na uszach, więc nie słyszałem samego zdarzenia, tylko widziałem, jak coś szybko walnęło w szybę. 4 autobusy dotarły parę minut później. Pasażerowie byli zaskoczeni i zdenerwowani, co się dzieje” – relacjonował mężczyzna.

Nikomu nic się nie stało i nikt nie został zatrzymany.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.