Schwab obawia się rewolucji przeciwko elitom NWO

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4768

Niemcy, Francuzi, Węgrzy, Czesi wielotysięcznymi protestami nie zgadzają się z polityką wspierania Ukrainy w nieustannej militaryzacji Europy. Niezgoda na rządowe poczynania dotarła wreszcie do samego koordynatora globalizacji – Klausa Schwaba. Skoro tak, to pewnie reszta marionetek stojących na straży nowego ładu musi także mieć świadomość braku akceptacji dla genialności ich „czwartej rewolucji przemysłowej”. Najbardziej lojalni z rządzących tacy jak Rishi Sunak w Wielkiej Brytanii, Justin Trudeau w Kanadzie dostrzegli „masy powstające przeciwko elitom i idei Globalnego Nowego Porządku w rewolucyjnym wrzeniu”.

Schwabowi nie podoba się Brexit i wybory w Ameryce zapowiadające powrót Donalda Trumpa na urząd prezydencki. W środowisku globalistów mówi się o potrzebie mobilizacji wszystkich członków gabinetów rządzących Zachodem.

Wypowiedź Schwaba skierowana do uczestników WEF brzmi jednoznacznie: „Z obserwowanych wyborów widzimy wielką złość ludzi na globalizm i elity. Patrząc na wydarzenia w USA mamy do czynienia z ruchem antysystemowym. Jest to rewolucja skierowana przeciw systemowi, która rozmontowuje go. Jej wątki dostrzegamy w nowej administracji amerykańskiej”.

Wypowiedź ta nie jest żadną teorią spiskową, a zwyczajnym przyznaniem się do świadomego i skoordynowanego preparowania systemu, którego świadomi przeciwnicy uchodzili za głosicieli właśnie teorii spiskowych. Skoro przewidzieli wszystko, a najważniejszą dla nich jest władza i kontrola mas, zrobią wszystko, by wybory „przebiegły zgodnie z kalkulacjami”.

W sukurs głównemu inżynierowi idzie jego wrażliwy uczeń i znajomek Mateusza Morawieckiego – Yuval Harari. Z zaciętą gniewem i oburzeniem twarzą mówi: „To co robi Trump jest niszczeniem systemu partnerskiej lojalności na całym świecie. Nie wiem dlaczego, ale dokonuje tego w bardzo usystematyzowany sposób, czyli kto jest koalicjantem – jest niszczony, a zaprzyjaźnionego trzeba zrazić. Dzieje się to w systematyczny sposób, którego nie potrafię zgłębić w Europie, Kanadzie, Meksyku, na Dalekim Wschodzie, w Korei Południowej i Japonii. On niszczy największe osiągnięcia polityki amerykańskiej tworzenia globalnego sojuszu na przestrzeni dziesięcioleci. Stworzone zostało globalne porozumienie Nowego Porządku oparte o reguły liberalizmu”.

Jeśli Trump dokonywał rozmontowania, to pewnie dlatego, że ludzie tego oczekiwali, ale ludzie dla globalisty są tylko folwarczną trzodą. Obie wypowiedzi pochodzą ze spotkania członków (zwanych interesariuszami) WEF w Egipcie. Na spotkaniu Klaus Schwab dawał instrukcje, jak należy ratować system.

Ilustracją dojrzałego gniewu Czechów jest potężna rzesza ludzi podobna jak przed rokiem. 10 000 osób odnotowanych przez agencję Reutersa i czeską CTK 16 września 2023 r. Protestanci definiują siebie jako ludzie niemających reprezentacji w parlamencie, którzy nie godzą się z prozachodnią polityką rządu niszczącą gospodarkę państwa.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: Reuters.com, YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 19.09.2023 19:05

    Niewiele to da. Póki co nie siegają po ukryte technologie kontroli umysłu. Ale jak zostaną przyparci do muru, to je wykorzystają. I to będzie tragedia…Od prawie 80 lat udoskonalali te technologie. I są na tyle bezczelni, że nawet w ,,oficjalnym,, spisie patentów w USA są te patenty wymienione.

  2. Szurnięty Mędrzec 19.09.2023 23:00

    I słusznie że się obawia

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.