Przepustki w Wiedniu na czas blackoutu i godziny policyjnej

Opublikowano: 04.02.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3645

Łańcuch dziwnych środków ostrożności zaczyna zastanawiać wielu obywateli. Oprócz ciągłych multimedialnych ostrzeżeń o zbliżających się przerwach w dostawie prądu, miasto Wiedeń wydaje teraz przepustki dla kluczowych pracowników, aby mogli oni przechodzić przez blokady dróg podczas godziny policyjnej. Czy ewentualnie liczą się ze zbliżającą się wojną z Rosją, która w pierwszej kolejności atakuje również dostawy energii na Ukrainie? Film o bombie atomowej z początku 2021 roku dobrze wpisuje się w ten obraz.

Wiedeń nie wydaje się zainteresowany deeskalacją i uspokojeniem ludności. Jest to o tyle ekscytujące, że każdy ekspert kryzysowy potwierdzi, że w przypadku kryzysu nic nie jest ważniejsze od zachowania spokoju. Jednak już w kryzysie koronawirusowym politycy nie dali przykładu – wręcz przeciwnie, celowo wzniecali strach i panikę.

Podobną długofalową strategię planują zapewne teraz oficjalne organy, obawiając się blackoutu, a w konsekwencji wojny, w tym atomowej. Trudno inaczej zrozumieć kwestię przepustek na bariery wyjazdowe typu blackout. Takie dokumenty zostały rozesłane przez Wiedeńskie Stowarzyszenie Zdrowia w dniu 31 stycznia 2023 r. Z tymi dokumentami, które w rzeczywistości nie mają żadnych zabezpieczeń, które mogłyby zapobiec ich fałszowaniu, członkowie zawodów medycznych mają być dopuszczeni do przechodzenia przez blokady dróg w przypadku blackoutu.

Wiara w to, że w przypadku prawdziwego blackoutu udałoby się przez dłuższy czas kontrolować miasto Wiedeń, jest ambitna. W mieście pracuje około 7400 policjantów, z których nie wszyscy nadają się do służby na ulicach. Fakt, że mają kontrolować dwa miliony ludzi, którzy walczą o wodę i jedzenie, z pewnością będzie zabawny – o ile w ogóle będziecie się śmiać. O czym często zapomina się we wszystkich scenariuszach blackoutu – policjanci mają też rodziny, które chcą być chronione.

„Pracownicy miasta powinni być przygotowani na całkowity blackout. Podejrzewają, że zagrożenie blackoutem jest znacznie większe niż oficjalnie podawane” – dowiedział się od władz miasta magazyn internetowy „Exxpress” powiązany z Austriacką Partia Ludowa (ÖVP).

Istnieje jednak znacznie bardziej dramatyczna interpretacja, gdyż kraje UE nie szczędzą obecnie środków, by sprowokować mocarstwo atomowe, jakim jest Rosja, znajdująca się w konflikcie z Ukrainą.

Absurdalnie, austriackie MSZ już w styczniu 2021 roku opublikowało film o konsekwencjach zrzucenia bomby atomowej na Wiedeń. Jest mało prawdopodobne, aby tak się stało. Nie ma żadnej strategicznej korzyści z niszczenia takich miast, jak Wiedeń czy Berlin, ponieważ powodują one znacznie więcej szkód i kosztów w stanie nienaruszonym. Wojsko Putina pokazało jednak w 2023 roku, jak nękać wroga: poprzez niszczenie infrastruktury energetycznej. Od czasu, gdy Ukraina i związane z nią zachodnie służby wywiadowcze wysadziły most krymski i kilka rurociągów, Rosja codziennie niszczy kolejne obiekty związane z energetyką na Ukrainie. Wyłączenia prądu są tam codziennością.

Czy oznacza to, że NATO i ustępliwi sojusznicy, tacy jak Austria, zakładają, że cała Europa będzie wkrótce zaangażowana w wojnę światową? Pozostaje tylko pytanie: którzy obywatele w rzekomych „demokracjach” Zachodu rzeczywiście wyrazili na to zgodę?

Źródło zagraniczne: Report24.news
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

16

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 04.02.2023 17:32

    Jak widać ,,plan,, elit idzie do przodu bez przeszkód…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.