Portal Naupa Huaca

Opublikowano: 14.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 799

Starożytna struktura Naupa Huaca wykazuje wyraźne oznaki zaawansowanej technologii. Ponadto wydaje się, że ma jakieś powiązania z innymi cywilizacjami na całym świecie.
Czy to możliwe, że ta budowla służyła jako portal łączący starożytne kultury na całym globie? Czy jest to jeden z wielu portali potrzebnych do transportu oddalonych od siebie pierwszych ludzkich kolonii? Eksperci wciąż są zaintrygowani enigmatycznymi starożytnymi tajemnicami Naupa Huaca, położonej w pobliżu miasta Ollantaytambo w Peru. W jakim celu portal został wybudowany tak wysoko w górach?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.