Mem – Reklama dźwignią handlu

Opublikowano: 14.05.2024 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 1110


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 14.05.2024 17:27

  Niestety, nadziałem się na tych oszustów. Miał być tkany dywan, a dostałem jakiś nędzny nadruk na szmatce. Mam nadzieję, że AliExpress zwróci mi kasę.

 2. rozrabiaka 14.05.2024 18:39

  Haha zobaczymy co mi przyślą. Dotychczas nie było problemu – temu. Zwracają kasę lub można wysłać spowrotem

 3. Admin WM 16.05.2024 11:16

  Już zwrócili kasę. Nauczyło mnie to, by zawsze żądać przed zamówienie zdjęcia prawdziwego towaru.

 4. Katarzyna TG 16.05.2024 12:40

  Kupowanie takich rzeczy na Ali to jak dobrowolne proszenie się o kłopoty.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.