Policja odkryła sieć handlarzy żywym towarem

Opublikowano: 16.02.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 791

Sudańskie władze aresztowały w stanie Kassala na wschodzie kraju 20 osób za udział w handlu ludźmi. Sieć handlarzy działała przede wszystkim w obozach uchodźców. Zazwyczaj ludzie z biednych rejonów lub uchodźcy z innych krajów sprzedawani są do bogatych rodzin w charakterze służących.

Handel ludźmi jest powszechnym zjawiskiem w Afryce. We wtorek 2 pracownicy francuskiej organizacji humanitarnej zostali skazani na 2 lata pozbawienia wolności za próbę wywiezienia z Czadu w celu późniejszego przekazania do adopcji ponad 100 dzieci.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Aaron Schwartzkopf 16.02.2013 12:28

    Po co szukać w Sudanie? Na miejscu mamy podobne przykłądy:
    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130215/REGION/130219647
    A zgadnijcie jakiej “narodowości” byli organizatorzy procederu w Opolu?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.