Policja aresztowała uzbrojonego po zęby łowcę duchów

Opublikowano: 04.07.2018 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 708

Zgodnie z tekstem opublikowanym przez portal “Citizen’s Voice” 33-letni mężczyzna uzbrojony w dubeltówkę, kastet, wojskowy nóż, “Biblię” oraz prawdziwy miecz, wkroczył do nawiedzonego domu w Wilkes-Barre, w amerykańskim stanie Pensylwania. Jak twierdził, wkroczył tam po to aby zwalczyć przebywające w nim duchy! Przynajmniej tak starał się to wytłumaczyć policji.

Zdarzenie miało miejsce 27 czerwca bieżącego roku. Wczesnym środowym rankiem, policja odebrała zgłoszenie na temat mężczyzny, który włamał się do niesławnego domu na ulicy Welles w Wilkes-Barre. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, odnaleźli w nim 33 letniego Anthonego Parkera uzbrojonego w olbrzymi arsenał broni białej i palnej oraz tekst biblii. Parker zaprzeczał posiadaniu przez siebie broni palnej ale oficerowie, odnaleźli dubeltówkę schowaną na tyle domu. Przez cały ten czas, usilnie twierdził on, że przebywał w tym domu jedynie w poszukiwaniu duchów.

Dom o którym mowa, jest znany wśród miejscowych mieszkańców. Posiadłość pochodzi jeszcze z 1860 roku i została zbudowana przez niejakiego Augustusa C. Laninga. Na przestrzeni lat, wielokrotnie zmieniał on właścicieli, którzy opowiadali o niezwykłych paranormalnych zjawiskach zachodzących w jego wnętrzu. Pojawiające się na ścianach plamy z krwi, tajemnicze zadrapania pojawiające się na rękach mieszkańców czy niezwykłe odgłosy słyszane w nocy to jedynie początek. Najdziwniejszą rzeczą odnalezioną w tym domu było małe miedziane pudełko zamurowane w piwniczce, które zawierało w sobie ludzkie zęby trzonowe i kości kurczaka ułożone w kształt krzyża.

Słysząc o tak niezwykłych zjawiskach, trudno nie zrozumieć dlaczego wspomniany dom jest uważany za nawiedzony. Tymniemniej wejście do niego z tak ogromnym arsenałem broni jak Anthony Parker zdecydowanie wyróżniło go od grup nastolatków z którymi ma zapewne doczynienia miejscowa policja. Mężczyzna usłyszał zarzuty włamania z bronią oraz przebywa obecnie w miejscowym areszcie.

Swoją drogą, bardzo ciekawe czy miał on faktyczny plan na walkę z siłami, które rzekomo kontrolują ten dom? Jakby nie patrzeć, posiadany przez niego arsenał przypominał raczej sceny z horrorów lub seriali pokroju Supernatural niż coś co mogłoby służyć do walki z duchami. Nie da się jednak ukryć, że w porównaniu do większości łowców duchów uzbrojonych co najwyżej w kamery na podczerwień lub mierniki pola elektromagnetycznego, pochwycony przez policję mężczyzna podchodził do tego zagadnienia kompletnie inaczej. Kwestia tego z czym chciał on walczyć w rzeczywistości, pozostanie jednak tajemnicą.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.