Pierwsza klinika odmładzająca transfuzjami z młodej krwi

Opublikowano: 04.01.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2169

Od wielu wielu lat mówi się, że młoda krew potrafi odmładzać. Liczne badania naukowe potwierdziły, że transfuzje krwi pochodzącej od młodych dawców przywracają żywotność starszym pacjentom i mogą nawet eliminować pewne choroby. Dlatego w Stanach Zjednoczonych powstanie pierwsza klinika, która zaoferuje swoim klientom tę specyficzną formę terapii odmładzającej.

Absolwent Stanford Medical School, Jesse Karmazin, założył przedsiębiorstwo Ambrosia Medical. W 2017 roku prowadził badania kliniczne, aby ustalić konkretne korzyści, płynące z przetaczania młodej krwi do organizmów osób starszych. Karmazin ogłosił, że wyniki tych testów były pozytywne, choć szczegóły nie zostały podane do szerokiego obiegu.

Teraz, Jesse Karmazin zamierza otworzyć swój pierwszy oddział w Nowym Jorku, gdzie za 8 tysięcy dolarów będzie wtłaczał swoim klientom krew, pochodzącą od młodych ludzi. Firma Ambrosia Medical otrzymała zgodę na takie zabiegi od Agencji Żywności i Leków i podobno posiada już wielu chętnych. Liczba klientów jest tak duża, że powstała lista oczekujących.

Z przeprowadzonych dotychczas badań wynika, że transfuzje młodej krwi oferują szereg istotnych korzyści zdrowotnych – nie tylko odmładzają, ale dodają też żywotności i poprawiają funkcjonowanie mózgu. W Stanach Zjednoczonych, w szczególności w Dolinie Krzemowej, panuje ogromne zainteresowanie metodami, które mogą zapewniać długowieczność. Nic dziwnego, że pierwsza taka klinika powstanie właśnie w USA. Firma Ambrosia Medical na pewno nie opędzi się od klientów.

Autorstwo: John Moll
Zdjęcie: Sabinurce (CC0)
Na podstawie: HuffingtonPost.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.