Oszustwo z paliwem lotniczym

Opublikowano: 09.05.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2911

Oszustwo z paliwem lotniczym jest naukowo-amatorskim filmem dokumentalnym na temat technologii oraz zapotrzebowania zużycia paliwa w silnikach samolotowych. Film budzi wiele kontrowersji jak i popiera je rzeczowymi, o różnym natężeniu faktami.

Wersja z lektorem.

Wersja z napisami.

Źródła: BitChute.com, Odysee.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 09.05.2023 19:23

    Zbiorniki z paliwem w dużych samolotach pasażerskich znajdują się nie tylko w skrzydłach ale także pomiędzy nimi i w innych częściach kadłuba.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.