ONZ ogłasza biometryczny cyfrowy identyfikacyjny portfel

Opublikowano: 25.11.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1848

Niedawno Organizacja Narodów Zjednoczonych wydała kilka ważnych informacji, które w dużej mierze pozostały niezauważone, w tym wprowadzenie biometrycznego portfela cyfrowego i ogłoszenie, że jedna z jej wyspecjalizowanych agencji, Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego, jest o krok bliżej do uznanego na całym świecie ONZ-owskiego cyfrowego poświadczenia podróży.

https://www.youtube.com/watch?v=4HDzQhbOgpA

Jak donosi strona „Biometric Update”, ten konkretny biometryczny portfel cyfrowy ONZ jest przeznaczony dla pracowników ONZ i może być używany do przechowywania danych związanych z zasobami ludzkimi, stanem zdrowia, podróżami, płacami i emeryturami.

Mam nadzieję, że widzicie dokąd to zmierza. Każdy aspekt naszego życia będzie scentralizowany cyfrowo przy użyciu biometrii i w wielu przypadkach poprzez blockchain, AI i 5G.

Nie mogę się powstrzymać od postawienia pytania, jakiego rodzaju narzędzia kontroli społecznej może to zapewnić technokratom gdyby ludzie zdecydowali się by nie przestrzegać pewnych ograniczeń lub wymagań?

Przykład: jeśli nie dostaniesz aktualnego szczepienia to niektóre osoby mogą napotkać ograniczenia w podróżowaniu lub możesz nie być w stanie iść do pracy, lub twoje płatności mogą zostać zamrożone do czasu, aż spełnisz wymagania. Może nie muszą tworzyć odgórnych nakazów, jeśli w ten sposób będą w stanie „zachęcić” cię do posłuszeństwa…

Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.