Kuratorium nie może nakazać nauczycielowi zdjąć gigapiersi

Opublikowano: 13.11.2022 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1302

Kuratorium regionu Halton w Kanadzie ogłosiło, że ​​nie może wprowadzić zasad ubioru w szkole po tym, jak jeden z nauczycieli założył gigantyczne sztuczne piersi.

„Nawet jeśli zasady dotyczące ubioru zostaną wprowadzone w dobrej wierze z powodów niedyskryminacyjnych, prawdopodobnie zostaną uznane za dyskryminujące” — stwierdza Halton District School Board.

Szkoła zakończyła przegląd zasad ubioru po tym, jak jedna z jej nauczycielek, która do niedawna była mężczyzną, wywołała międzynarodowe oburzenie, nosząc w klasie ogromne protezy piersi. Rada stwierdziła, że nie powinna wprowadzać zasad ubioru dla nauczycieli ze względu na prawa człowieka.

Sari Taha, kierownik ds. kadr w zarządzie szkoły, powiedziała „Trustees”, że istnieją dwie kwestie dotyczące zasad ubioru. Po pierwsze, czy dress code byłby dozwolony na mocy prawa pracy i zatrudnienia. Po drugie, czy byłoby to sprzeczne z Kodeksem Praw Człowieka Ontario.

Tak czy inaczej, kuratorium nie może teraz wprowadzić żadnych zmian, ponieważ nie może aktualizować zasad warunków pracy podczas negocjacji zbiorowych, które są w toku.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

9

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Baltazar Bombka 13.11.2022 10:14

  W normalnych czasach ten człowiek zostałby odstawiony na oddział psychiatryczny. A w postępowych czasach tacy dewianci uczą nasze dzieci. Zgroza

 2. sga 13.11.2022 11:24

  ja tam uwazam ze ten gosc bardzo dobrze robi
  systemowa edukacja to jakies jaja sa
  wiec i cyce tez sa potrzebne 😀

 3. Admin WM 13.11.2022 11:47

  Zastanawiam się, czy on faktycznie jest transseksualistą i samospełnia swoje fantazje, czy po prostu w ten sposób protestuje przeciwko ideologii gender, by prowokacją pokazać jej absurdalność.

 4. Szwęda 13.11.2022 13:07

  Podstawowa kwestia jest o jaka szkołę chodzi, bo jak o liceum albo wyższą to pikuś, ale jeżeli ten osobnik uczy w szkole na poziomie podstawowym gdzie są małe dzieci, to po prostu nóż w kieszeni się otwiera!

 5. ite.ad.joseph 13.11.2022 22:15

  @Admin WM
  na kanale Dawida Mysiora ktoś skomentował, że jest tak jak przypuszczasz, ale póki co nie mam poważniejszych źródeł, nie szukałem.
  wbrew pozorom to świetny pomysł na strollowanie tych bzdurnych ideologii, wciskanych nam na siłę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.