Kowidianie zaczynają krzepnąć!

Opublikowano: 29.07.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5853

Nadchodzi otrzeźwienie covidian, ale czy nie za późno?!

Otrzeźwienie covidian nadejdzie ostatecznie na jesieni. Nastąpi plaga zachorowań na zakrzepice (jako skutek szczepień), co już się zaczyna i o czym rządy krajowe już wiedzą.

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln. dawek leków na zakrzepicę, z terminem dostaw na POCZĄTEK LISTOPADA TEGO ROKU.

Znajomy który po szczepieniu miał incydent za kierownicą (zasłabł i o mało nie spowodował wypadku) za moją namową wykonał sobie badanie krzepliwości krwi – ma początki zakrzepicy. Jego małżonka (też szczęśliwie zaszczepiona)- to samo.

Szczęśliwie zaszczepieni covidianie! (tego zwrotu „szczęśliwie zaszczepiona” używała w swoich codziennych relacjach z ciężkiego przebiegu powikłań poszczepiennych dziennikarka „Gazety Wyborczej”, niejaka Mróz, zmarła po kilku dniach mając 34 lata): biegnijcie i to żwawo zrobić sobie test krzepliwości krwi!

Z całego świata płyną informacje od lekarzy, że prawie każda (!) osoba zaszczepiona ma podwyższoną krzepliwość krwi! Jeśli się okaże, że macie początki zakrzepicy zróbcie sobie zapas leków, bo na jesieni ich w aptekach nie będzie! Wszystko wykupią Anglicy!

Rząd warszawski nie będzie tak zapobiegliwy jak ten londyński – zostawi Was na lodzie z waszą zakrzepicą na żądanie i jeszcze was Niedzielski opierdoli, że nie dbacie o zdrowie i do lekarzy nie chodzicie!!!

Pozostanie wam udać się do „szarlatanów” i „znachorów” (którymi tak pogardzacie jako światli Europejczycy!), którzy leczą pijawkami. Na szczęście dla was, leczenie pijawkami wszelkich zakrzepic jest najskuteczniejszą znaną medycynie terapią!

I kto tu wyszedł na płaskoziemcę i szura? My – nieliczni blogerzy, lekarze i naukowcy, którzy ostrzegaliśmy was, aby unikać JAK OGNIA SZCZEPIEŃ, CZY WY – mądrzy, wykształceni z dużych miast), obrzucający nas błotem i wyzwiskami? Bardzo przykre będzie dla was otrzeźwienie z amoku, może nawet ostatnie w życiu!

Szczegóły przetargu na dostawy leków przeciw zakrzepowych, ogłoszone przez rząd Wielkiej Brytanii znajdziecie TUTAJ. Wartość dostawy ponad 3 mld funtów.

Pamiętam z czasów młodości stare firmy – opłacony przez szklarza żulik wybija ludziom szyby w oknach, a za nim podąża szklarz i wstawia nowe szyby.

W aferze covidowej w Anglii opłaconym przez szklarza żulikiem okazał się rząd tego kraju. Najpierw wywołuje szczepionkami plagę zakrzepic, a później będzie te groźne dla życia choroby leczył „bezpłatnie”!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Punkt Zero 29.07.2021 11:48

  Jeśli to prawda to będzie się działo, no bo chyba nie powiecie mi, że przyjmą to jako zło konieczne i dalej będą się szprycować :)) no pewnie będą… o tempora o mores

 2. gajowy 29.07.2021 11:55

  Zrówno przejście COVIDa jak i szczepionki mają duży potencjał na zakrzepicę (znane mi osobiście przypadki). Leki przeciwzakrzepowe też są niebezpieczne i nie powinno ich się stosować dłuższy czas. Mogą spowodować wylewy – bardziej niebezpieczne od udarów (niedokrwiennych). O Nattokinazie słyszeli? Jest bezpieczna pod warunkiem, że nie stosuje się tego razem z lekami przeciwzakrzepowymi.

 3. agama 29.07.2021 12:48

  rządzący chyba sami boją się tych szczepionek, skoro nawet 1/3 posłów się nie zaszczepiła

 4. Punkt Zero 29.07.2021 15:20

  Kierując się zasadą: “Jak masz komentować głupio to lepiej nie komentuj” autor usunął komentarz.

 5. BANDZIORkaq 30.07.2021 11:32

  Niestety, część ludzi nie jest świadoma problemu, zwłaszcza ludzie starsi , nie korzystający z innych źródeł informacji poza mainstreamem. Coś tam słyszeli o astrazeneka, ale uważają, że jak im dali phizera to są bezpieczni. Jest to tak daleko posunięta niewiedza, że nie łączą pojawiających się objawów że “szczepieniem”. Uświadomił mi to sąsiad, który w wyniku zakrzepicy prawie stracił noge. Mimo to poleciał i przyjął drugi strzał. Jest przekonany że nie będzie musiał nosić szmaty, i że nie zejdzie na cowid. Niestety pomimo operacji stan nogi nie jest dobry i nie wiadomo jak to się skonczy.
  I tutaj niestety pojawia się problem z uświadomieniem takich osób, bo nie ma jak do nich dotrzeć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.