Kowidianie zaczynają krzepnąć!

Opublikowano: 29.07.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5237

Nadchodzi otrzeźwienie covidian, ale czy nie za późno?!

Otrzeźwienie covidian nadejdzie ostatecznie na jesieni. Nastąpi plaga zachorowań na zakrzepice (jako skutek szczepień), co już się zaczyna i o czym rządy krajowe już wiedzą.

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln. dawek leków na zakrzepicę, z terminem dostaw na POCZĄTEK LISTOPADA TEGO ROKU.

Znajomy który po szczepieniu miał incydent za kierownicą (zasłabł i o mało nie spowodował wypadku) za moją namową wykonał sobie badanie krzepliwości krwi – ma początki zakrzepicy. Jego małżonka (też szczęśliwie zaszczepiona)- to samo.

Szczęśliwie zaszczepieni covidianie! (tego zwrotu „szczęśliwie zaszczepiona” używała w swoich codziennych relacjach z ciężkiego przebiegu powikłań poszczepiennych dziennikarka „Gazety Wyborczej”, niejaka Mróz, zmarła po kilku dniach mając 34 lata): biegnijcie i to żwawo zrobić sobie test krzepliwości krwi!

Z całego świata płyną informacje od lekarzy, że prawie każda (!) osoba zaszczepiona ma podwyższoną krzepliwość krwi! Jeśli się okaże, że macie początki zakrzepicy zróbcie sobie zapas leków, bo na jesieni ich w aptekach nie będzie! Wszystko wykupią Anglicy!

Rząd warszawski nie będzie tak zapobiegliwy jak ten londyński – zostawi Was na lodzie z waszą zakrzepicą na żądanie i jeszcze was Niedzielski opierdoli, że nie dbacie o zdrowie i do lekarzy nie chodzicie!!!

Pozostanie wam udać się do „szarlatanów” i „znachorów” (którymi tak pogardzacie jako światli Europejczycy!), którzy leczą pijawkami. Na szczęście dla was, leczenie pijawkami wszelkich zakrzepic jest najskuteczniejszą znaną medycynie terapią!

I kto tu wyszedł na płaskoziemcę i szura? My – nieliczni blogerzy, lekarze i naukowcy, którzy ostrzegaliśmy was, aby unikać JAK OGNIA SZCZEPIEŃ, CZY WY – mądrzy, wykształceni z dużych miast), obrzucający nas błotem i wyzwiskami? Bardzo przykre będzie dla was otrzeźwienie z amoku, może nawet ostatnie w życiu!

Szczegóły przetargu na dostawy leków przeciw zakrzepowych, ogłoszone przez rząd Wielkiej Brytanii znajdziecie TUTAJ. Wartość dostawy ponad 3 mld funtów.

Pamiętam z czasów młodości stare firmy – opłacony przez szklarza żulik wybija ludziom szyby w oknach, a za nim podąża szklarz i wstawia nowe szyby.

W aferze covidowej w Anglii opłaconym przez szklarza żulikiem okazał się rząd tego kraju. Najpierw wywołuje szczepionkami plagę zakrzepic, a później będzie te groźne dla życia choroby leczył „bezpłatnie”!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 44, średnia ocena: 4,52 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

Jeśli to prawda to będzie się działo, no bo chyba nie powiecie mi, że przyjmą to jako zło konieczne i dalej będą się szprycować :)) no pewnie będą… o tempora o mores

gajowy
Użytkownik
gajowy

Zrówno przejście COVIDa jak i szczepionki mają duży potencjał na zakrzepicę (znane mi osobiście przypadki). Leki przeciwzakrzepowe też są niebezpieczne i nie powinno ich się stosować dłuższy czas. Mogą spowodować wylewy – bardziej niebezpieczne od udarów (niedokrwiennych). O Nattokinazie słyszeli? Jest bezpieczna pod warunkiem, że nie stosuje się tego razem z lekami przeciwzakrzepowymi.

agama
Użytkownik

rządzący chyba sami boją się tych szczepionek, skoro nawet 1/3 posłów się nie zaszczepiła

Punkt Zero
Użytkownik

Kierując się zasadą: “Jak masz komentować głupio to lepiej nie komentuj” autor usunął komentarz.

StrzelecWyborowy
Użytkownik
StrzelecWyborowy

Ozdrowieńcy mają przeciw ciała no covid , wiec po co ich szczepić jeśli sami nabyli odporność ? tylko po to aby jakaś przychodnia czy firma farmaceutyczna miała zysk finansowy ?
To podchodzi pod paragraf : Art. 228 Kodeks karny

§ 1. Kto, w związku z pełnieniem funkcji publicznej, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Na gruncie kodeksu karnego z 1997 r. Sąd Najwyższy rozszerzył pojęcie “funkcji publicznej”, albowiem uznał, że obok związku ze sprawowaniem władzy obejmuje ono także kwestie zarządzania, reprezentowania na zewnątrz, udzielania świadczeń ze środków publicznych

I tak Sąd Najwyższy przyjął, że funkcję publiczną pełni m.in. ordynator szpitala i to zarówno w związku z administrowaniem, jak i udzielaniem świadczeń zdrowotnych (uchwała składu 7 sędziów z dnia 20 czerwca 2001 r., I KZP 5/01, OSNKW 2001/9-10/71);

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Niestety, część ludzi nie jest świadoma problemu, zwłaszcza ludzie starsi , nie korzystający z innych źródeł informacji poza mainstreamem. Coś tam słyszeli o astrazeneka, ale uważają, że jak im dali phizera to są bezpieczni. Jest to tak daleko posunięta niewiedza, że nie łączą pojawiających się objawów że “szczepieniem”. Uświadomił mi to sąsiad, który w wyniku zakrzepicy prawie stracił noge. Mimo to poleciał i przyjął drugi strzał. Jest przekonany że nie będzie musiał nosić szmaty, i że nie zejdzie na cowid. Niestety pomimo operacji stan nogi nie jest dobry i nie wiadomo jak to się skonczy.
I tutaj niestety pojawia się problem z uświadomieniem takich osób, bo nie ma jak do nich dotrzeć.