Kościół Anglii chce zmuszać dzieci do nauki islamu

Opublikowano: 01.05.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 196

To zdumiewające, że nawet Kościół Anglii zdaje się popierać islamizację Wielkiej Brytanii. Wielu rodziców nie dopuszcza swoich dzieci na lekcje nauki o islamie. Derek Holloway, który kieruje biurem edukacji religijnej w Kościele Anglii twierdzi, że jest to “niebezpieczne” i należałoby zmusić je do edukacji.

Holloway wyraził przekonanie, że wielu rodziców wykorzystuje prawo do odwołania swoich dzieci z lekcji aby nie dopuścić ich do nauki o islamie. Kościół Anglii utrzymuje, że obecne przepisy mogą zostać wykorzystane przez ludzi, którzy chcą “podżegać do nienawiści religijnej”. Młodzi mieszkańcy Wielkiej Brytanii “muszą” edukować się o innych religiach i światopoglądach aby byli bardziej ogarnięci w relacjach z osobami o obcej kulturze i poglądach.

Derek Holloway twierdzi, że nauka islamu jest dla dobra dzieci i pozwoli zwalczać ekstremizm. Jest to kolejny przykład, który dobitnie pokazuje jak Europa Zachodnia sama dobrowolnie przymyka oko na islamizację tej części kontynentu, podczas gdy w państwach arabskich chrystianizacja jest oczywiście karana śmiercią.

Dzieci w Wielkiej Brytanii od wczesnych lat życia są wystawiane na islamską indoktrynację. Sytuacja nie jest lepsza w tamtejszych więzieniach, gdzie skazańcy narażeni są na islamskie gangi. Co najmniej od kilku lat mówi się o tym, że wyznawcy “religii pokoju” zmuszają innowierców do przyjęcia islamu lub płacenia tzw. dżizji a na terenie niektórych obiektów funkcjonuje prawo szariatu. Więcej na ten temat:

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: News.sky.com, Dailymail.co.uk, Telegraph.co.uk, Express.co.uk
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
polach
Użytkownik
polach

Apel aby utrzymać portal!!!
Nie rozumiem dlaczego jest nas tyle koło 2000 użytkowników ma konta, czytają ludzie artykuły, komentują macie tu wszystko Video , Radio za free itp, a kilka pln żal wpłacić aby WM działało nadal??? co z wami ??? A Admin siedzi i pracuje od 10 lat i nadal co raz musi robić apele aby portal nie padł!!! dziś wpłaciłem 44 pln a wy ile?Jak bym miał więcej kasy to bym co mc cały koszt pokrył, bo mi wstyd za was.( prócz tych co to rozumieją i dają ile mają)

Sława!!!