Kongres USA przyjął ustawę o odtajnieniu dokumentów UFO

Opublikowano: 20.01.2024 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1261

Pod koniec 2023 roku Kongres Amerykański przyjął ustawę, która może stać się punktem zwrotnym w badaniach niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO). Według „New York Timesa” projekt ustawy udostępniłby dokumenty związane z „niezidentyfikowanymi zjawiskami anomalnymi, technologiami nieznanego pochodzenia i inteligencją pozaludzką” z ostatnich 25 lat.

Krok ten wywołał szeroką dyskusję i wzbudził falę zainteresowania tajemniczymi zjawiskami, które do tej pory pozostawały tajemnicą. Zanim jednak ustawa wejdzie w życie, musi zostać zatwierdzona przez prezydenta USA Joe Bidena. Ponadto ustawa przyznaje prezydentowi prawo do utajnienia niektórych materiałów ze względu na bezpieczeństwo narodowe.

Zainteresowanie UFO nie jest zjawiskiem nowym. Wcześniej informowano o niezidentyfikowanym obiekcie latającym zauważonym nad lotniskiem w Los Angeles podczas lądowania samolotu amerykańskiego prezydenta. Wydarzenie to tylko zwiększyło presję na władze amerykańskie i spowodowało żądania ujawnienia informacji o UFO.

Jednak słynny amerykański dziennikarz Tucker Carlson wyraził swoją opinię, że Stany Zjednoczone ukrywają prawdę o UFO nie ze strachu przed paniką w społeczeństwie, ale z powodu okrucieństwa, jakiego się dopuściły. Twierdzi, że władze amerykańskie posiadają informacje o technologiach niewiadomego pochodzenia, które mogą zmienić świat, i nie są gotowe dzielić się tą wiedzą z resztą świata.

Pomimo różnych opinii i spekulacji, nowa ustawa może być kluczowym osiągnięciem w badaniach nad UFO. Odkrycie dokumentów i materiałów odtajnionych po ich przyjęciu może zapewnić naukowcom i badaczom niepowtarzalną okazję do głębszego zbadania tych tajemniczych zjawisk.

Badania UFO to złożony i wieloaspektowy temat, który wymaga poważnego podejścia i obiektywnego rozważenia. Mamy nadzieję, że nowa ustawa będzie krokiem w kierunku poszerzenia naszej wiedzy o wszechświecie i pomoże rozwiązać zagadkę niezidentyfikowanych obiektów latających.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 20.01.2024 20:02

    Tu nie chodzi tyle o UFO. Boją się że zostaną ujawnione technologie antygrawitacyjne z których korzystają od dekad ( trójkątne ufo to ziemskie konstrukcje) Wiecie w jaką furię wpadną ludziki jak dowiedzą się że ,,elity,, korzystają w ukryciu z tej technologii a im każą używać przstarzałej technologii spalinowej i elektrycznej pokazując pojazdy śmigłowe których wydajość już osiagnęła kres i jest ślepą uliczką? Tego się boją. A firmy które nie zostały dopuszczone do tej technologii będą siedzieć cicho?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.