Kongres USA przeciwko zamknięciu Guantanamo

Opublikowano: 05.06.2013 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6

Izba Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych, kontrolowana przez Republikanów, opowiedziała się przeciwko planom administracji Baracka Obamy odnośnie zamknięcia więzienia specjalnego dla terrorystów w bazie wojskowej Guantanamo na Kubie.

Większością głosów kongresmeni odrzucili poprawkę do projektu ustawy dotyczącej wydatków na budowę obiektów wojskowych na rok finansowy 2014, przewidującą przeznaczenie środków na przeniesienie więźniów z Guantanamo do innych amerykańskich więzień. Propozycję tę przygotowaną przez kongresmena-demokratę Jamesa Morana poparło 169 jego kolegów. Przeciwko zagłosowało 254 republikanów i 25 demokratów.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o