Klaus Schwab – od współpracy z nazistami do budowania NWO

Opublikowano: 16.03.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3919

Klaus Schwab obecnie będący główną twarzą przewrotu systemowego znanego jako Wielki Reset, który ma być przejściem od kapitalizmu do faszyzmu dla wielu jest zagadką. Choć dla zainteresowanych sprawą Polaków samo nazwisko „Szwab” mówi wiele, to naprawdę trudno było znaleźć na jego temat konkretne informacje.

Niedawno grupa badaczy z Fbcoverup.com stworzyła bardzo bogatą i ciekawą kartotekę zawierającą kluczowe koneksje rodzinne, polityczne i biznesowe na przestrzeni całego życia Klausa Schwaba. Poniżej zamieszczamy ten życiorys. Excelowski plik ze wszystkimi informacjami przetłumaczony na język polski plik pobierzesz TUTAJ.

1934-1945

Eugen Wilhelm Schwab, ojciec Klausa był czołową postacią i największym pracodawcą w niemieckim mieście Ravensburg, które było pierwszym miastem stosującym eugenikę i miejscem pierwszych przymusowych sterylizacji na mocy ustawy o zapobieganiu potomstwu z chorobami dziedzicznymi z 1 stycznia 1934 r. (Gesetz zur Verhütung erbkranken Nachwuchses). Jego firma Escher-Wyss została wyznaczona przez Adolfa Hitlera na modelową Narodową Socjalistyczną firmę. W latach wojennych firma wykorzystywała niewolniczą pracę jeńców wojennych mając ponad 11 000 przymusowych robotników oraz stała się główną firmą odpowiedzialną za nazistowski program jądrowy produkując ciężką wodę do bomb atomowych Hitlera. Sprowadzała miotacze ognia ze Szwajcarii dla nazistowskiej armii. Pracowali w trakcie wojny nad m.in. łodziami podwodnymi, elektrowniami, maszynami dla przemysłu.

Co ciekawe Ravensburg był głównym węzłem transportowym dla skradzionego nazistowskiego złota do Szwajcarii (Banku Rozrachunków Międzynarodowych). Eugen Wilhelm Schwab należał do Rotary Clubu.

30 października 1938 r. w Ravensburgu, Badenia-Wirtembergia, urodził się Klaus Martin Schwab z żydowskiej matki Emmy Giseli Tekelius Schwab (z domu Kilian) („Emma”), która po urodzeniu pozostawiła go i w tym samym roku wyemigrowała do USA. Macocha, druga żona ojca Schwaba nazywała się Erica Epprecht i wydaje się, iż była idealnym „aryjskim” zastępnikiem dla żydowskiego dziecka.

1945-1965

Po ukończeniu szkół podstawowych w Niemczech i Szwajcarii w 1958 r. Klaus pracuje w fabrykach ojca i innych nieujawnionych miejscach. W 1962 dostaje szwajcarski dyplom inżyniera i jest wprowadzony do szwajcarskiej armii stacjonując pod adresem biur OSS Allena W. Dullesa i Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

Zaledwie po dwóch latach bierze udział wraz z Departamentem Energii USA, CIA i za zgodą Wielkiej Brytanii w programach budowy broni atomowej dla RPA. Klaus z całą pewnością dołączył do ściśle tajnej jednostki piechoty ABC (Atomic, Biological, Chemical) – gdzie wszystkie jego działania były utajniane. W 1965 r. powołano budowę południowoafrykańskiego reaktora jądrowego SAFARI-1 gdzie wzbogacano uran i budowano następnie bomby atomowe.

W 1965 roku ojciec Eugen Wilhelm Schwab optował za budową znanego tunelu pomiędzy Szwajcarią i Włochami, którego otwarcie zakończone było satanistycznymi spektaklami.

1965-1985

Klaus Schwab zostaje ściągnięty na Uniwersytet Harvarda, JFK School of Government, USA.

Następnie dołączył do zarządu Escher Wyss AG gdzie nastąpiło połączenie 10.000 pracowników z Escher Wyss i Sulzer Group AG, pracujących nad turbinami energetycznymi i inną specjalistyczną inżynierią, w tym jądrową. W 1968 roku przyznano patent USA 3,373,299 dla elektrowni cieplnej [w tym nuklearnej] z generatorem MHD – obecnie ocenzurowanym z bazy danych Urzędu Patentowego USA.

W 1968 roku Schwab wymyślił pomysł na Światowe Forum Ekonomiczne, co jak mówią autorzy tej kartoteki – twierdzenie Schwaba jest z całą pewnością fałszywe, ponieważ dowody wskazują na to, że jest on wytworem Planu Marshalla kierowanego przez Towarzystwo Pielgrzymów, mającym na celu finansowanie wybranych zdolności technologicznych kontrolowanych przez Klausa i Hilde Schwab, aby pomóc imperialnym przełożonym w budowie nowego porządku świata.

W 1969 założył Europejskie Forum Zarządzania, później przemianowane na Światowe Forum Ekonomiczne – WEF. Na otwarciu Forum pierwszym głównym mówcą był Otto von Habsburg wiceprzewodniczący Unii Paneuropejskiej (1957-72), i przewodniczący w latach 1973-2004. Podczas spotkań głos również zabrał prezes IBM International, Jacques G. Maisongroung, John Kenneth Galbraith z Harvardu, oraz Herman Kahn z RAND Corporation co pokazuje na silne globalistyczne zaangażowanie w cały program.

W 1971 żeni się z Hilde Schwab (z domu Stoll). Firmy jej rodziny (w tym. Festo AG, Festool AG, Fezer & Stoll, Festo Automation itp.) zajmują się inżynierią, robotyką i produkcją. Małżeństwo nastąpiło po pierwszym spotkaniu Europejskiego Forum Zarządzania (później przemianowanego na Światowe Forum Ekonomiczne). Hilde była pierwszym współpracownikiem Klausa na Forum. Firma Festo jest wiodącym na świecie dostawcą technologii automatyzacji, robotyki i sztucznej inteligencji.

W 1972 roku rodzi się syn Olivier M. Schwab i w 1975 roku córka Nichole Schwab, którzy przejmują obecnie biznes prowadzenia Forum Ekonomicznego promując niwelowanie różnic między płciami, ekologię, czy transwestytów.

1985 – do dziś

Generalnie firmy Schwabów kontrolują ponad 4558 amerykańskich patentów poprzez Escher Wyss (350), Sulzer (2889), Andritz (676), Festo (448), Festool (11) i Stoll (184).

Sulzer-Escher-Wyss zmienił nazwę na Andritz AG. Andritz Hydro, po otwarciu WEF na Chiny w latach 80-tych zbudował największą elektrownię wodną na świecie – zaporę Trzech Przełomów na rzece Jangcy.

W 1998 powstaje Fundacja Schwaba na rzecz przedsiębiorczości społecznej, której dyrektorem jest François Bonnici, stypendysta Rhodesa oraz Mathilde, królowa Belgii. Belgijska rodzina królewska wywodzi się z tej samej macierzystej linii Saxe-Coburg Gotha (założonej przez Leopolda I w 1831 r.), co Windsorowie w Wielkiej Brytanii. Zresztą w 2006 roku Schwab dostaje brytyjski tytuł szlachecki – Kawaler Orderu św. Michała i św. Jerzego (KCMG) królowej Elżbiety II.

W 2014 roku Schwab bierze udział w harwardzkim Institute of Politics, JFK School of Government, moderowanym przez Davida Gergena członka Stowarzyszenia Pielgrzymów i Bohemian Group, co wskazuje na dojście na szczyt globalistycznych grup w których oficjalnie czci się Molocha i inne groteskowe satanistyczne bóstwa.

Obecnie firmy Schwaba mają przychody rzędu 7,1 mld USD (2017). Kontrolowane marki zależne to m.in.: AH Pumpstorage, Andritz, Akre Real Estate, AWEBA, Beutler, Bhutan, EK, Snmz, Farina, Genesis, GKD, Gräbener, HGI, HME, HMI, Huyck, Jaybee, JJ Plank, Lenser, Modul, Otorio, PHP, Powerlase, Presse, ProGENEF, Psiori, PTW, Ritz, Robec, SASJE, Schuler, Smart, Sotec, Stowe Woodward, Taniam, GMS, Viafin, Vögtle, Wagner, Weavexx, WVL, Xerium, XTI, Yanshou Metal, AH Pumpstorage.

Podsumowanie

Niewielu zbrodniarzy z nazistowskiego sektora przemysłowego kiedykolwiek stanęło przez sądami albo zapłaciło jakiekolwiek zadość uczynienie ofiarom. Podobnie ich następcy kierujący potężnymi, zbudowanymi na niewolniczym wyzysku i śmierci, firmami tacy jak Klaus Schwab nigdy nie zostali rozliczeni.

Mimo tego i późniejszemu zaangażowaniu się w budowanie systemów broni masowego rażenia i globalizmu, który w swej ostatecznej formie ma być systemem faszystowskim Klaus przypisuje sobie moralne przywództwo budowania dla wszystkich nowego lepszego jutra.

Jak widzimy w żaden sposób człowiek, którego majątek i sukces wywodzi się z nazistowskiego systemu i który promuje go ponownie pod hasłem „Wielkiego Resetu” nie może być osobą zaufania publicznego. Co najwyżej można go określić jako mającego koneksje z wyznającymi wiarę w Molocha globalistami i bardzo niebezpiecznego technokratę, którego zapędy mogą sprowadzić na nasz świat powrót do nazistowskich czasów o których z pewnością wszyscy chcielibyśmy zapomnieć.

Źródło oryginalne: Fbcoverup.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 22 , średnia ocena wartości wpisu: 4,95 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Elanda 16.03.2021 15:28

  Niestety, nie da się pobrać pliku pod wskazanym linkiem, natomiast można ze strony Prison Planet, wskazanej jako polskie źródło tekstu, bardzo pouczającego…

 2. Piron 16.03.2021 16:07

  Proszę o więcej tego typu publikacji.

 3. Admin WM 16.03.2021 18:26

  @Elanda
  Da się – sprawdziłem. Możliwe, że to jakiś błąd w Twojej przeglądarce.

  @Piron
  Takie materiały to rzadkość i wrzucam je nawet, gdy mają niedoskonałe gramatycznie tłumaczenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.