Kandydujesz? Wyzbądź się własnego zdania!

Opublikowano: 05.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 705

Posiadanie własnych, zdecydowanych poglądów przez polityka może być niekiedy największą przeszkodą w jego działalności. Jeżeli jeszcze te poglądy są niezgodne z nurtem mainstreamu, o karierze można raczej zapomnieć, zwłaszcza gdy reprezentowane przez niego nawet antysystemowe ugrupowanie postanowi się „ucywilizować”. Ostatnio spora grupa działaczy zniknęła z list, a czasem i ze struktur Konfederacji. Szczegóły pozostają niekiedy owiane mgłą tajemnicy, aczkolwiek są to właśnie osoby o zdecydowanych, a nawet dość radykalnych poglądach, zwłaszcza w jednym z najważniejszych obszarów debaty publicznej, czyli dzielenia się Polską z narodem ukraińskim. Jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie są jeszcze większym grzechem w strukturach formacji głównego nurtu. Komentując wycofanie z wyborów do Senatu w okręgu w Tarnobrzegu niejakiej Małgorzaty Zych, byłej działaczki Ruchu Narodowego, członkowie PSL mieli stwierdzić, że „po dokładnym przeanalizowaniu poglądów pani Zych, pomimo wydanego wcześniej oświadczenia, doszliśmy do wniosku, że jej kandydowanie przyniesie więcej strat niż zysków. Obawialiśmy się, że po rejestracji kandydatka zacznie mówić to, co naprawdę myśli”. Czy rzeczywiście w polityce wyrażanie swoich poglądów jest takim grzechem? O tym w kolejnym programie cyklu „Dokąd Zmierzamy” opowie sama Małgorzata Zych.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.