Uwaga na jodek potasu w szkołach!

Opublikowano: 21.10.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2180

Rodzice, uważajcie na druki zgody na podanie dzieciom tabletek z jodkiem potasu! co podpisujecie! Druk zgody zawiera pułapki prawne i braki informacyjne, które de facto zrzucą na was odpowiedzialność za substancje chemiczne niewiadomego pochodzenia, składu i producenta. Ale to nie wszystko…

Autorstwo: Ania Jab
Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

  1. Murphy 21.10.2022 09:22

    Z tymi syrenami to przypomina mi się fragment filmu “Maszyna czasu” (Time Machine, 1960), gdzie ludzie na dźwięk syren bezwolnie idą niby do schronu, a tak na prawdę idą na swoją zgubę. Fragment filmu tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=2_XQ5ITv7p0

  2. Szwęda 21.10.2022 16:34

    Gdzie to oświadczenie o braku zgody na trucie dziecka? Na żadnych tam grupach tylko wrzuć to pismo np. na chmurę gogle i udostępnij link do pliku.

  3. Admin WM 22.10.2022 08:09
  4. Fenix 22.10.2022 08:38

    Gdzie urządzenia do badania promieniowania to globalnie , i mapa Polski w TV z stanem napromieniowania weryfikowana co dzień , coś jak pogodowa o zanieczyszczeniu powietrza? I co tam słychać w Fukushimie jaki stan wody ,ziemi, i powietrza ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.