iPhone 12 przekracza normy promieniowania?

Opublikowano: 22.09.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2988

Już w 2019 roku instytucje na całym świecie stwierdziły, że wprowadzenie systemu 5G doprowadzi do przekroczenia norm promieniowania do 100 razy. Wykazano to również na komisjach sejmowych w Polsce, gdzie państwowe instytuty rekomendowały, by nie podnoszono norm promieniowania. Mimo to polski rząd i inne na całym świecie zdecydowały się wprowadzić ten zabójczy dla ludzi system komunikacyjny.

Obecnie media podały, że we Francji rząd odkrył, że telefon iPhone 12 emituje nadmierne promieniowanie mikrofalowe.

„Zaledwie kilka dni po tym, jak Francja nakazała natychmiastowe zaprzestanie sprzedaży Apple iPhone 12 ze względu na obawy związane z promieniowaniem, Korea Południowa wszczęła własne dochodzenie w sprawie bezpieczeństwa tego kontrowersyjnego smartfona. Koreańskie Ministerstwo Nauki i ICT wydało oświadczenie, w którym wyjaśnia, że sonda ma na celu »rozwiać niepokój opinii publicznej« wokół iPhone’a 12, który we francuskich testach wykazał, że emituje więcej promieniowania, niż wynosi prawny limit ustalony przez Unię Europejską (UE)” – informuje portal NaturalNews.com.

„»Wszystkie smartfony sprzedawane w Korei, w tym iPhone 12, spełniają światowy standard dotyczący bezpieczeństwa radiacyjnego i posiadają certyfikaty« – podało ministerstwo. »Aby jednak rozwiać niepokój opinii publicznej, poprosiliśmy Apple o raport w tej sprawie, a cztery wersje modelu iPhone’a 12 zostaną poddane celowej kontroli, a wyniki zostaną upublicznione«. Jeśli ta celowa kontrola wykaże, że poziom promieniowania przekracza ustawowy limit, wszystkie cztery wersje iPhone’a z serii 12, w tym 12 Pro, 12 Mini i 12 Pro Max, mogą zostać objęte zakazem importu i sprzedaży detalicznej w całej Korei”.

Obecnie również inne kraje zaczynają się zastanawiać nad kontrolą tych telefonów, mimo że sam producent zaczął dwa lata temu umieszczać informacje na temat niebezpiecznego promieniowania swoich produktów, aby ubiec wszelkie pozwy sądowe. Promieniowanie jest tak silne, że może zaburzać działanie urządzeń elektrycznych.

Obecnie zaproponowano rozszerzanie widma 5G i 6G do 30 THz (czyli 1000-krotności 3G). W tych obszarach mikrofale wchodzą w interakcję z molekułami wody i tlenu stając się zabójczymi dla życia i biosfery. Molekuły tlenu O2 zostają rozbite tworząc toksyczne stężenia ozonu O3.

Już w 2019 roku informowano też, że zakresy mikrofalowe 5G mogą mieć zastosowanie militarne, niszczyć ludzkie DNA czy wywoływać inne dysfunkcje organizmu. Do 2030 na rynek ma być wprowadzona kolejna wersja systemu w standardzie 6G, który ma podnieść „bezpieczne” normy o ponad 3000 razy. Czy wtedy politycy też będą udawali zaskoczonych?

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. walter667 23.09.2023 01:07

  Dlatego młode pokolenie coś zrozumiało i zaczyna rozmawiać przez telefon niosąc go na rękach. Czyżby to była jakaś sugestia niedostrzegalna wysyłana z mózgu w stylu “ej, ale trzymaj fona w rękach bo mi pali zwoje”. Dziwne zjawisko, dopiero zaobserwowałem to u nich od jakichś 2-3 lat.

 2. pikpok 23.09.2023 16:43

  walter, a nadajniki 5G dokończą dzieła, będą pasali nas jak bydło.
  ,,Sterowanie wiązką to technologia umożliwiająca antenom 5G Massive MIMO stacji bazowych na kierowanie transmisji radiowej do konkretnych użytkowników i urządzeń, zamiast rozpraszania jej we wszystkich kierunkach.”
  https://www.emfexplained.info/pol/?id=25916

 3. pikpok 23.09.2023 20:16

  I nawet nie będziesz wiedział kiedy i z jakiego kierunku. Takie ,,Smart”.
  https://ehjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12940-021-00719-w

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.