ID2020 – połączenie szczepień z mikroczipami

Opublikowano: 02.04.2020 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 136

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją” – pisał Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” wydanej w 1970 roku.

Tak zwany Sojusz ID2020, to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest „wykorzystanie immunizacji” jako sposobu na wszczepienie drobnych mikroczipów w ludzkie ciała. We współpracy z Global Alliance for Vaccines and Immunizations, znanym również jako GAVI, i różnymi innymi partnerami w rządzie, środowisku akademickim i pomocy humanitarnej, Sojusz ID2020 zrealizuje marzenia globalistów w kwestii kontrolowania każdego człowieka żyjącego na Ziemi.

Zatem, co to w gruncie rzeczy oznacza? Otóż tak zwana Big Pharma oficjalnie współpracuje z branżą technologiczną w celu powiązania „immunizacji” z cyfrową biometrią, co oznacza, że ​​ludzie będą wkrótce poddani śledzeniu przy użyciu wszczepionych mikroczipów i ostatecznie również kontrolowani za pomocą globalnej matrycy identyfikacyjnej. Przez lata obserwowaliśmy, jak założyciel Microsoftu, Bill Gates, wykorzystuje swoje miliardy, by oferować „bezpłatne szczepienia” ludziom w krajach trzeciego świata, w celu realizacji planów eugenicznych.

De facto brakuje pożywienia dla dzieci z Afryki, jednak szczepionek nie zabraknie. Czy zatem to ma sens? Co z tego, że dzieci będą zaszczepione, jeżeli umrą z głodu? Teraz Bill Gates został partnerem firmy, która tworzy i nadzoruje rozwój projektu Sojusz ID2020, a jego celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak planują dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami.

Podkreślmy raz jeszcze, te dobroduszne „bezpłatne szczepienia” były w znaczniej części badaniami testowymi prowadzonymi „na żywo” w celu przeprowadzenia niezbędnych eksperymentów wymaganych do utworzenia ID2020. Gates Foundation oficjalnie przyznaje, że Bill i Melinda do tej pory zainwestowali ponad 2,5 miliarda dolarów w ten projekt. Zatem, czy człowiek, który dosłownie postawił świat za komputerem, może teraz wprowadzić cyfrowy identyfikator dla całej populacji? Bill Gates jest absolutnie przekonany, że może.

„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach. W przyszłości projektowanie systemów tożsamości cyfrowej będzie miało daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia” – głosi Bill Gates.

Wszystko to przygotowuje społeczeństwo i naszą cywilizację do ostatecznego etapu, zbliża się bowiem czas, w którym wszczepiony mikrochip będzie wymagany od każdej osoby w celu zakupu i sprzedaży towarów. Bill Gates otwarcie przyznał rację temu, co powyżej napisaliśmy, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne do dostępu osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 16, średnia ocena: 4,63 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o