ID2020 – połączenie szczepień z mikroczipami

Opublikowano: 02.04.2020 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1209

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją” – pisał Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” wydanej w 1970 roku.

Tak zwany Sojusz ID2020, to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest „wykorzystanie immunizacji” jako sposobu na wszczepienie drobnych mikroczipów w ludzkie ciała. We współpracy z Global Alliance for Vaccines and Immunizations, znanym również jako GAVI, i różnymi innymi partnerami w rządzie, środowisku akademickim i pomocy humanitarnej, Sojusz ID2020 zrealizuje marzenia globalistów w kwestii kontrolowania każdego człowieka żyjącego na Ziemi.

Zatem, co to w gruncie rzeczy oznacza? Otóż tak zwana Big Pharma oficjalnie współpracuje z branżą technologiczną w celu powiązania „immunizacji” z cyfrową biometrią, co oznacza, że ​​ludzie będą wkrótce poddani śledzeniu przy użyciu wszczepionych mikroczipów i ostatecznie również kontrolowani za pomocą globalnej matrycy identyfikacyjnej. Przez lata obserwowaliśmy, jak założyciel Microsoftu, Bill Gates, wykorzystuje swoje miliardy, by oferować „bezpłatne szczepienia” ludziom w krajach trzeciego świata, w celu realizacji planów eugenicznych.

De facto brakuje pożywienia dla dzieci z Afryki, jednak szczepionek nie zabraknie. Czy zatem to ma sens? Co z tego, że dzieci będą zaszczepione, jeżeli umrą z głodu? Teraz Bill Gates został partnerem firmy, która tworzy i nadzoruje rozwój projektu Sojusz ID2020, a jego celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak planują dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami.

Podkreślmy raz jeszcze, te dobroduszne „bezpłatne szczepienia” były w znaczniej części badaniami testowymi prowadzonymi „na żywo” w celu przeprowadzenia niezbędnych eksperymentów wymaganych do utworzenia ID2020. Gates Foundation oficjalnie przyznaje, że Bill i Melinda do tej pory zainwestowali ponad 2,5 miliarda dolarów w ten projekt. Zatem, czy człowiek, który dosłownie postawił świat za komputerem, może teraz wprowadzić cyfrowy identyfikator dla całej populacji? Bill Gates jest absolutnie przekonany, że może.

„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach. W przyszłości projektowanie systemów tożsamości cyfrowej będzie miało daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia” – głosi Bill Gates.

Wszystko to przygotowuje społeczeństwo i naszą cywilizację do ostatecznego etapu, zbliża się bowiem czas, w którym wszczepiony mikrochip będzie wymagany od każdej osoby w celu zakupu i sprzedaży towarów. Bill Gates otwarcie przyznał rację temu, co powyżej napisaliśmy, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne do dostępu osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.