Hiszpański nauczyciel biologii został zawieszony

Opublikowano: 01.02.2023 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2797

Jesus Barron,profesor biologii i geologii, opowiada o skutkach rozprzestrzeniania się ideologii LGBT w szkołach i na uczelniach. Wykładowca został zawieszony w pracy za sprzeciw wobec praw płci.

Podczas zajęć z młodzieżą Jesus Barron, odwołując się do koncepcji transseksualizmu w kontekście nauki wskazał, że nawet liczne operacje i terapie hormonalne nie zmienią kobiety w mężczyznę i odwrotnie, ponieważ nie jest możliwa zmiana chromosomów determinujących płeć. Podkreślił, że płeć determinowana jest przez naturalne procesy w czasie rozwoju dziecka w łonie matki.

„W przeciwieństwie do ideologii bez podstaw naukowych, która głosi, że są trzy płcie, pięć płci i dziesiątki orientacji seksualnych, które są wynikiem wyobraźni, pragnień, zamieszania i subiektywnej świadomości o kondycji seksualnej konkretnej osoby, nauka mówi, że są dwie płcie” – powiedział Jesus Barron.

Kilka dni po tych zajęciach jeden z uczniów, którego personaliów nauczyciel wciąż nie może poznać, złożył na niego skargę. „To wykorzystano, by zaatakować mnie za sprzeciwianie się prawom płci” – podkreślił hiszpański nauczyciel biologii.

Wykładowca zwrócił uwagę, że w szkołach w Hiszpanii zajęcia dodatkowe prowadzą także różne osoby z zewnątrz, z organizacji takich, jak Amnesty International, Ruch Przeciwko Nietolerancji, kolektyw LGBTI. Co więcej, rodzice nie mają wiedzy o planie i treści, jakie otrzymują ich dzieci na zajęciach. „Treść tych warsztatów jest wyraźną indoktrynacją studentów, a tytuły sesji często dalekie są od tego, co przekazuje się studentom” – wskazał.

Niestety presja lobbystów i organizacji, które pod płaszczykiem tolerancji, równości, szacunku do drugiego człowieka czy różnorodności przemycają ideologię, jest duża. Ugięły się przed nią chociażby hiszpańskie szkoły i uczelnie.

„Konkretnym rezultatem tej dyktatury, szczególnie w moim zawodzie, jest uciszenie nauczycieli, którzy się nie zgadzają, którzy samodzielnie myślą i skłaniają uczniów do myślenia. Grozi się nam niesprawiedliwymi sankcjami lub usuwa bezpośrednio z systemu edukacji przy rygorystycznych zasadach ostrożności, środkach nałożonych (rzekomo) za naruszenie wolności akademickiej i dydaktycznej” – ocenił Barron.

Jesúsa Barróna broni organizacja katolickich prawników (Abogados Cristianos). „Doskonale znają prawa ideologii gender i wiedzą, jak skutecznie walczyć z tym totalitaryzmem, który zaszczepia się na wszystkich poziomach społeczeństwa (sztuki, medycyny, edukacji itp.)” – podkreślił nauczyciel.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: InfoCatolica.com, Marsz.info
Źródło: MediaNarodowe.com

16

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.