Feministyczna działaczka „poszła na całość”

Opublikowano: 08.06.2022 | Kategorie: Gospodarka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2194

Ponad dwa miliony obejrzeń ma tweet działaczki feministycznej a jednocześnie szefowej kadr w jednej z hamiltońskich instytucji.

Kobieta w bulwersujący sposób ostrzega osoby zaangażowane w obronę wolności w Kanadzie, że stracą pracę, albo jej nie dostaną, gdyż departamenty kadr pilnie śledzą media społecznościowe, „a my was nienawidzimy i mamy władzę”.

Internauci sugerują, że tyrada działaczki feministycznej pani Tammy Sepetis nastąpiła pod wpływem alkoholu, narkotyków, czy nawet opętania. Tweet skomentował również Jordan Peterson, „że taki ktoś ma pracę”…

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. radical3dom 09.06.2022 10:23

    Wije się, krzyczy, wyje i złorzeczy nawet samemu stwórcy, kiedy wysłannicy niebios pętają go i chcą wrzucić z powrotem skąd przybył!

  2. Stanlley 09.06.2022 19:20

    Jeśli jej nie zwolnią – to oznacza że jest to stanowisko całej instytucji rządowej… proste

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.