Dżhadyści chcą się szkolić w niemieckim wojsku

Opublikowano: 29.08.2016 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

Islamiści próbują zaciągnąć się do niemieckiej armii, żeby zdobyć wojskowe wyszkolenie, informuje „Welt am Sonntag”. Gazeta dotarła do dokumentu, który wskazuje, że islamscy ekstremiści starają się o odbycie tzw. „służby krótkoterminowej”.

Wojsko planuje przeprowadzenie kontroli poborowych przez kontrwywiad, żeby wyłowić ewentualnych ekstremistów i terrorystów. Kontrole miałyby się rozpocząć dopiero w lipcu 2017 roku, ponieważ wymagać to będzie zmian w prawie regulującym działanie sił zbrojnych.

Tymczasem kontrwywiad wojskowy już przygląda się 64 podejrzanym islamistom, 268 ekstremistom ze skrajnej prawicy i 6 ze skrajnej lewicy, którzy służą już w wojsku.

Autorstwo: (p)
Na podst. www.haaretz.com
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

W mojej ocenie w nawiązaniu do treści artykułu myślę iż warto zapoznać się i przekazywać innym podane n/ wiadomości;

http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/islam/muzulmanie-nowi-zydzi-niemczech-swiete-krowy-europy-xxi-wieku/

Ved
Użytkownik
Ved

W mojej ocenie, jak już zwykli niemcy będą mieli dość swoich nowych obywateli, to rząd dostanie społeczne przyzwolenie na powołanie armii, która będzie mogła zapanować nad sytuacją w kraju a może i poza nim…

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

A co będzie ta stara Klempa żałować swoim nowym ziomkom. Niech im rozda po karabinie z wiadrem naboi już przy pierwszym zasiłku. Tam musi rozpętać się piekło i zmiecie ją ze sceny politycznej.

kozik
Użytkownik
kozik

Na pewno obie strony konfliktu są futrowane przez te same środowiska. Tak było podczas I w.ś., II w.ś. i podczas zimnej wojny.
Jak się wrzuci do kotła kilka substancji palnych, kilka utleniających i podgrzeje atmosferę, to coś musi z tego wyjść! Im więcej możliwych kombinacji, tym pewniejszy rezultat!
Obserwuję zagęszczanie sytuacji w Europie Środkowej i Wschodniej i widzę analogię do kotła bałkańskiego z lat 1990-tych…