Dostarczają kokainę szybciej niż pizzerie Pizzę

Opublikowano: 19.03.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1929

W Anglii można otrzymać narkotyki od albańskiego gangu szybciej niż pizzę zamówioną online. Takie wnioski płyną ze śledztwa przeprowadzonego przez gazetę „Daily Mail”.

W ostatnich latach albańska mafia stała się jedną z najbardziej niebezpiecznych i wpływowych organizacji przestępczych w Europie. Gang, który odpowiada za handel narkotykami i inne działania przestępcze, rozszerzył swoje wpływy na kontynencie i był przedmiotem licznych dochodzeń agencji egzekwujących prawo.

Specjalne śledztwo „Daily Mail” ujawniło brutalne taktyki stosowane przez albańskie gangi narkotykowe. Raport ujawnił, jak gangi przemycają narkotyki do Wielkiej Brytanii i stosują skrajną przemoc, aby kontrolować swoje terytoria. Według artykułu albańska mafia jest odpowiedzialna za znaczną część handlu kokainą w Wielkiej Brytanii, przy czym narkotyk przemyca się z Albanii i innych krajów Bałkanów.

Artykuł podkreślił także poziom przemocy stosowanej przez albańskie gangi. W jednym przypadku mężczyzna został pobity na śmierć metalowym prętem, a jego ciało zostało wrzucone do rzeki. Ofiara miała być zaangażowana w spór z albańskim gangiem z powodu długu za narkotyki. Inne przypadki przemocy obejmują użycie ataków kwasem i porwań.

Zasięg albańskiej mafii sięga daleko poza Wielką Brytanię, a gang działa w kilku krajach Europy. W artykule opublikowanym przez Financial Times ujawniono, że albańska mafia przejęła kontrolę nad siecią przemytu w Europie. Gang jest zaangażowany w przemyt narkotyków, broni i ludzi i ustanowił rozległą sieć kontaktów przestępczych na kontynencie.

„Spectator” również opublikował artykuł, w którym opisano, jak albańska mafia przejęła kontrolę nad siecią przemytu w Europie. Artykuł podkreślił taktyki gangów, które obejmują stosowanie skrajnej przemocy, korupcji i zastraszania. Albańska mafia była w stanie zinfiltrować kilka krajów europejskich, w tym Włochy, Grecję i Szwajcarię, i ustanowiła sieć kontaktów przestępczych, która pozwala jej działać z bezkarnością.

Mimo wysiłków agencji egzekwujących prawo, albańska mafia nadal działa i poszerza swoje wpływy w całej Europie. Zdolność gangu do adaptacji i ewolucji uczyniła go potężnym przeciwnikiem dla agencji egzekwujących prawo, które mają trudności w dorównaniu gangowi w zakresie skomplikowanych taktyk.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Brytol.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 20.03.2023 12:57

    Te “albańskie gangi” działają z Kosowa. Tak dla wyjaśnienia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.