Czemu służył bunt Prigożyna?

Opublikowano: 26.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2149

Rosyjski pucz żołnierzy Grupy Wagnera zakończył się tak szybko, jak się rozpoczął. Niewątpliwie był zaskoczeniem dla wielu komentatorów politycznych, o czym najlepiej świadczy zmieniająca się z godziny na godzinę narracja mediów głównego nurtu. Czy cała operacja została zaplanowana na Kremlu? Jedna z teorii mówi o swoistej „ucieczce naprzód” dokonanej przez Władimira Putina, który przeczuwał rodzący się przeciw niemu spisek i postanowił sam go wywołać, aby sprawdzić, kto z jego otoczenia poprze puczystów. Druga z teorii mówi natomiast o sprowokowaniu ukraińskiej kontrofensywy, do której wojska rosyjskie przygotowują się od miesięcy. O tym dziś w programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy” opowie gość Piotra Korczarowskiego, geopolityk i oficer rezerwy WP, dr Leszek Sykulski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 26.06.2023 09:27

    Sykulski z nowoczesnej wam wytłumaczy… jak się podszywać pod gościa lubiącego Rosjan 🤣

  2. sanchop 26.06.2023 10:42

    “Druga z teorii mówi natomiast o sprowokowaniu ukraińskiej kontrofensywy, do której wojska rosyjskie przygotowują się od miesięcy” sykul.skij chcesz powiedzieć, że to nie jest jeszcze ofensywa?
    To czym będą najeżdżać za miesiąc- atrapami dmuchanymi z Czech? Ekspercie antysystemovvy🤣

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.