Córka Hitlera dostanie pokojowego Nobla?

Opublikowano: 04.10.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1899

Rewelacje na temat „tajnej” córki Hitlera, Angeli Merkel, wcale nie muszą być sezonową plotką. W marcu 2011 roku chyba jako pierwszy w Polsce zwracałem uwagę na sensacyjne doniesienia Benjamina Fulforda. Później tego zaniechałem, gdyż uznałem to całe Bractwo Białego Smoka i inne rewelacje za zbyt grubymi nićmi szyte. Ale ostatecznie Fulford w wielu sprawach może mieć rację.

Obecne forsowanie żydowskich planów zniszczenia Europy przez falę muzułmanów i równoczesne oczyszczenie terenów z Arabów dla Wielkiego Izraela, budzą oburzenie i sprzeciw w wielu krajach, także w Niemczech. A mimo to nikt nawet nie stara się odsunąć jej od władzy. Co więcej, jest najważniejszym kandydatem na tegoroczną Pokojową Nagrodę Nobla (link). Czyli sprawdzony model promowania swoich – Wałęsa, Al Gore, Mandela, Obama – trzej ostatni mogli by śmiało stanąć przed Trybunałem ds. ludobójstwa i być skazanymi. Co do Wałęsy, to wiadomo już jak go historia oceni.

Fulford w 2011 roku pisał: „dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego”.[1]

Jeszcze nie jesteście przekonani? To zobaczcie poniższe zdjęcie przedstawiające młodą Merkel i zdjęcie matki Hitlera w mniej więcej tym samym wieku. Warto porównać prawe krawędzie górnych powiek – u obu kobiet są bardzo podobne, oczy, nos i inne podobne elementy powodują, że można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że są to cechy rodzinne. Dodam, że swastykę i orła nie ja wstawiałem, zdjęcie pochodzi ze strony Evilyoshida.com.[2]

Ciekawostka: autor artykułu uważa, że nazwisko i imię obecnej kanclerz Niemiec są anagramem ANGELA MERKEL = KLARA MENGELE. Powiązania doktora Mengele prowadzą wprost do klanów Rothschildów i Bushów. Ponieważ jest to osobny temat, nadmienię tu tylko, że George Bush Sr. pochodzi z nazistowskiej rodziny bliskiej Hitlerowi i został sprowadzony do USA w operacji Spinacz (Paperclip). Rodzina Bushów została specjalnie stworzona by zniszczyć USA. Żona Busha seniora jest córką satanisty Aleistera Crowleya.

Powyżej kolejne uderzające porównanie Hitlera i Merkel, nawet zmarszczki pod oczami mają podobny kształt! Zdjęcie pochodzi z artykułu „Co się stało z zamrożoną spermą Hitlera?”[3] Tu się możemy doczytać dalszych sensacji, których na razie nie należy traktować jako dowody, bowiem są trudne do zweryfikowania. W archiwach KGB jest ponoć informacja o prawdziwej dacie urodzin Angeli – 20 kwietnia 1954 (a nie 17 lipca), czyli w rocznicę urodzin Hitlera. Data ta pojawiła się w badaniach dr Karla Klauberga, który w czasie wojny był jednym z najgorszych „Aniołów Śmierci”. Sowieci go uwolnili po 7 latach w zamian za przekazanie tajnych materiałów nazistów dotyczących eksperymentów sztucznego zapładniania, które to później zostały zrealizowane przez sowietów przy poczęciu Angeli Merkel.

Ojciec Hitlera, Alois, jak wiadomo był nieślubnym synem Solomona Rothschilda z Anną Marią Schicklgruber. Tak więc jesteśmy w ścisłym gronie judeo-satanistów, którzy jak wiadomo jeszcze po II wojnie terroryzowali Rosjan.

Klauberg sprowadził do Wschodnich Niemiec najmłodszą siostrę Ewy Braun, Gretl, która to została wybrana na matkę Angeli. Na zdjęciu niżej widać wyraźne podobieństwo Angeli Merkel do Gretl Braun. Doktorowi Klaubergowi umożliwiono wyjazd do Niemiec Zachodnich, gdzie go szybko zamknięto w więzieniu i po dwóch latach zamordowano. Klauberg chyba nie przypuszczał, że ta sama mafia rządzi Europą Zachodnią.

Bardzo ciekawe są kulisy tego co się dalej działo z Angelą według scenariusza opisanego w artykule. Otóż w jej sprawie doszło do specjalnego „porozumienia” pomiędzy sowietami, Amerykanami i Watykanem. Już wtedy planowano jej międzynarodowe rządy, ale dopiero po tym jak Papieżem zostanie Niemiec. Były nazista Joseph Ratzinger stał się Papieżem Benedyktem XVI i stało się to… 20 kwietnia 2005 roku, czyli znów w rocznicę urodzin Hitlera. Przypadek?

Pod opiekę wziął ją wschodnio-niemiecki Kościół luterański, który tak naprawdę był jedną z „macek” Watykanu. Wpisano ją Angelę Dorotę Kasner, rzekomo jako córkę luterańskiego pastora Horsta Kasnera i jego żony Herlindy. Nazwisko Merkel pochodzi od jej męża, fizyka, Urlicha Merkela, z którym rozwiodła się w 1982 roku po 5 latach małżeństwa.

Co ciekawe, Angela Merkel niechętnie mówi o swoim prywatnym życiu. Zakłada się, że przyczyną może być przeszłość jej ojca, który prawdopodobnie pracował dla Stasi. Są jednak pewne przesłanki, nawet w jej wypowiedziach, że ma podobny charakter do swojego prawdziwego ojca – Adolfa Hitlera. W wywiadzie w 2005 roku dla Frankfurter Allgemeine Zeitung przyznała się, że uwielbia dzieła Richarda Wagnera, a szczególnie Cwał Walkirii.

Na temat poczęcia Angeli Merkel istnieją również inne przypuszczenia, jak to promowane przez Patricka, który uświadamia turystów w pobliżu Białego Domu ulotkami, na których są zdjęcia Hitlera i Angeli Merkel oraz krótka informacja o tym, że jest ona córką Adolfa Hitlera i Ewy Braun, którą poczęli w Argentynie, dokąd uciekli z oblężonego Berlina.

Na zdjęciu wyżej rzekome zdjęcie starego Adolfa Hitlera w Argentynie.[4]

Teraz można już być pewnym, że zwęglone zwłoki Hitlera i Ewy Braun nie są żadnym dowodem i że Hitler wraz z Ewą Braun mogli dożyć do sędziwego wieku. Otóż niedawne amerykańskie badania DNA za pomocą tzw. „kopiowania molekularnego” rzekomej czaszki Hitlera, która jest w rękach Rosjan wskazują na to, że czaszka pochodzi od… niespełna 40-letniej kobiety![5]

Źródło: Monitor-Polski.pl

PRZYPISY

[1] https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/21/4177/

[2] http://www.evilyoshida.com/thread-4556-page-5.html

[3] http://www.helpfreetheearth.com/news501_Merkel.html

[4] Zob: http://www.gkrueger.com/blog/2013/11/angela-merkel-is-daughter-of-adolf-hitler

[5] http://www.dailymail.co.uk/news/article-1216455/Hitlers-skull-really-womans-Fresh-doubts-death-tests-bullet-hole.html


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Maximov 05.10.2015 10:08

  Jakiś bełkot!
  To, że Hitler mógł przeżyć to OK, ale że Merkel jest córką Hitlera?!

 2. The Truth is Out There 06.10.2015 08:53

  @maximov

  Jakby sie nad tym zastanowic, to czemu nie? Tak samo mowiono o smierci Hitlera, kazdy kto twierdzil ze Hitler nie zginal w bunkrze uznawany byl w najlepszym razie za wariata. Obecnie malo kto twierdzi ze zginal w bunkrze po tym jak wyszly na jaw fakty dotyczace osiedlen bylych nazistow na calym swiecie i w uzycie weszly zaawansowane metody identyfikacji cial.

  Jak dla mnie anagram imienia i zdjecia sa dosc przekonujace. Anagram dla tego ze a) od ok 15 roku zycia nie wierze w przypadki b) wszystkie tajne/satanistyczne/masonskie stowarzyszenia maja obsesje na punkcie symboliki i ukrytych znaczen. Taki anagram i kpina z ludzi w postaci podsuniecia nam pod nos prawdziwego, aczkolwiek zakamuflownego pochodzenia Merkel sa jak najbardziej w ich stylu. Co do zdjec, po prostu widac podobienstwo, szczegolnie jak dla mnie przy porownaniu z Klara – a biorac pod uwage ze genetyczne podobienstwa maja tendencje do ujawniania sie co drugie pokolenie, jest to tym bardziej prawdopodobne.

  Czy ta cala historia to prawda – tego nie wiem, ale daleki bylbym od nazywania tego belkotem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.