Cień Izraela nad Polską

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 992

Relacje polsko-żydowskie to temat będący nader często wywlekany podczas debaty publicznej. Nader często jest on przedstawiany niezwykle jednostronnie – zgodnie z interesami państwa położonego w Palestynie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest najprawdopodobniej obecność w polskich instytucjach państwowych, mediach, życiu społecznym i religijnym oficjalnych i zakamuflowanych przedstawicieli żydowskiego lobby, którzy przede wszystkim strzegą interesów swoich mocodawców. Owocuje to biernością polskich instytucji wobec zakłamywania historii, serwilizmem w polityce zagranicznej czy wciąż wiszącą nad naszym krajem groźbą realizacji roszczeń do tzw. mienia bezspadkowego. Ten stan rzeczy dopełnia stanowisko mediów i polityków wobec eskalacji konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Nad Wisłą jedynie słuszną narracją jest narracja proizraelska. O przyczynach takiego stanu rzeczy, rozgrywkach na politycznej szachownicy i utracie przez Polskę suwerenności usłyszycie Państwo w kolejnym odcinku cyklu “Dokąd zmierzamy?”. Gościem Kamila Klimczaka będzie Marian Miszalski.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.