Duchy przepędziły chilijskich policjantów?

Opublikowano: 05.03.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1

Według chilijskiej stacji telewizyjnej o nazwie Cooperativa, oddział Carabineros został wezwany do domu w południowej części chilijskiego miasta Puerto Montt. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 26 lutego, gdy mieszkańcy domu poinformowali, że są świadkami dziwnych zjawisk paranormalnych. Rodzina twierdziła, że odnotowano kilka małych pożarów, które powstawały dosłownie z niczego, a różnorakie obiekty były bez powodu wyrzucane w powietrze.

Zdołali oni nawet nagrać wideo całego tego zdarzenia. Niestety, zamiast rzeczywistych zjawisk paranormalnych, uświadczymy tutaj raczej więcej krzyków i odgłosów tłuczonego szkła, ale to nie to jest tutaj ważne. Policja przybyła około 2 rano, kiedy to dom znajdował się w stanie kompletnego nieładu a na podwórku widać było ślady kilku rozbitych okien i różnych przedmiotów gospodarstwa domowego.

Sierż. Boris Olavarria twierdził, że po przybyciu do domu od razu poczuł obecność ciemnych sił: “Od początku poczułem się dziwnie, ale gdy znaleźliśmy się w środku, podczas przesłuchiwania jednego z właścicieli, ze strychu nagle spadła kielnia. Krzyknąłem do diabła żeby się stamtąd wynosił, a kiedy wychodziłem poczułem jak przelatujący nóż, otarł się o moje plecy. Ponieważ miałem na sobie kamizelkę kuloodporną, udało mi się uniknąć obrażeń.”

Carabineros byli wystarczająco przestraszeni by ewakuować się z rzeczonego domu i przenieść z zamieszkującą go rodzinę do pobliskiego schroniska. Zresztą, to nie wszystko, bo również i lokalna reporterka, która odwiedziła wspomniane domostwo, twierdziła, że czuła w nim ciemną obecność, która wywołała u niej niepokój i drętwienie jej kończyn. Policja nie była w stanie zaoferować żadnego logicznego wyjaśnienia dla tych zdarzeń.

Kilku egzorcystów odwiedziło już ten dom próbując wypędzić złe duchy. Podobnie jak w przypadku większości z tych historii, dowody są dość skąpe, a film z całego tego zdarzenia nie pokazuje nic poza wyraźnie podekscytowaną grupą ludzi i trzęsącą się kamerą. Zresztą, poddanie w wątpliwość zeznań religijnego policjanta wraz z żądną sensacji reporterką również nie wydaje się wybitnie trudne. Fakty są jednak takie, że coś przestraszyło ludzi zamieszkujących ten dom i było to wystarczająco groźne by ich z niego przepędzić. Nie wykluczone, że rzeczywiście mamy tu doczynienia ze zjawiskiem paranormalnym, ale przynajmniej na tą chwile nie mamy na to dostatecznych dowodów.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: Cooperativa.cl
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
luzak1977
Użytkownik
luzak1977

Jak zwykle, w takich przypadkach, nagrywanie filmu żelazkiem, albo innym blenderem.