Były antyterrorysta walczy z systemem

Opublikowano: 22.05.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 629

Ostatnio wyjątkowe zainteresowanie protestami wzbudził film, na którym widać człowieka apelującego do zabezpieczających zgromadzenie funkcjonariuszy policji, aby nie pacyfikowali tłumu i przyłączyli się do strajkujących. Bohater filmu przedstawia się jako emerytowany major policji oraz dowódca oddziałów na misjach pokojowych w Bośni i Kosowie. Jego postawa robi wrażenie na obu stronach zgromadzenia, dzięki czemu w tym miejscu i czasie udaje się uniknąć eskalacji emocji. Udało nam się dotrzeć do tego człowieka. To Sebastian Nadolski, absolwent warszawskiej AWF, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Policji w Bramshill. Przez wiele lat był policyjnym antyterrorystą, dowódcą mazowieckiej jednostki AT oraz żołnierzem misji pokojowych na Bałkanach, odznaczonym Medalem za Ofiarność i Odwagę. Zgodził się przyjąć zaproszenie do naszego programu i dziś za pośrednictwem Skype opowie o swoich doświadczeniach i wyjaśni dlaczego wziął udział w „strajku przedsiębiorców”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wojna INFO
Użytkownik

Wziął udział w pikiecie wyborczej pod nazwą “strajk przedsiębiorców” bo nigdzie nie ma takiej kasy jak w polityce.