Były antyterrorysta walczy z systemem

Opublikowano: 22.05.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 130

Ostatnio wyjątkowe zainteresowanie protestami wzbudził film, na którym widać człowieka apelującego do zabezpieczających zgromadzenie funkcjonariuszy policji, aby nie pacyfikowali tłumu i przyłączyli się do strajkujących. Bohater filmu przedstawia się jako emerytowany major policji oraz dowódca oddziałów na misjach pokojowych w Bośni i Kosowie. Jego postawa robi wrażenie na obu stronach zgromadzenia, dzięki czemu w tym miejscu i czasie udaje się uniknąć eskalacji emocji. Udało nam się dotrzeć do tego człowieka. To Sebastian Nadolski, absolwent warszawskiej AWF, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Policji w Bramshill. Przez wiele lat był policyjnym antyterrorystą, dowódcą mazowieckiej jednostki AT oraz żołnierzem misji pokojowych na Bałkanach, odznaczonym Medalem za Ofiarność i Odwagę. Zgodził się przyjąć zaproszenie do naszego programu i dziś za pośrednictwem Skype opowie o swoich doświadczeniach i wyjaśni dlaczego wziął udział w „strajku przedsiębiorców”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wojna INFO
Użytkownik

Wziął udział w pikiecie wyborczej pod nazwą “strajk przedsiębiorców” bo nigdzie nie ma takiej kasy jak w polityce.