Braun pod ostrzałem. Jaki będzie finał?

Opublikowano: 07.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 483

Niewątpliwie posła Konfederacji Grzegorza Brauna można nazwać najbardziej antysystemowym politykiem tej kadencji Sejmu. Braun wsławił się walką z różnej maści obostrzeniami epidemicznymi, przez co miesiącami nie mógł uczestniczyć w posiedzeniach Sejmu, gdyż za niezamaskowanie był z nich natychmiast wykluczany. Po 24 lutego polityk rozpoczął walkę z bezrefleksyjnym wspieraniem Ukrainy i szerokim otwarciem polskiej granicy dla każdego kto przybywał z kierunku południowo-wschodniego. Ostatnie dni to zmasowany atak aparatu propagandowego, zarówno związanego z obozem władzy, jak i mediów jeszcze niedawno niezależnych. Nie dość, że pod wątpliwym pretekstem – w sprawie o wykroczenie – uchylono Braunowi immunitet, to media przypuściły zmasowany atak argumentami o agenturalność. Wielu zadaje sobie pytanie: Czy to już szczyt możliwości systemu i jego agend, czy może to dopiero początek ataku na polityka Konfederacji? W kolejnym odcinku cyklu „Dokąd zmierzamy?” gościem Kamila Klimczaka będzie rzecznik Konfederacji Korony Polskiej Marta Czech.

Źródło: YouTube.com

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.