Bezprawie i niesprawiedliwość

Opublikowano: 30.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 922

Któż z nas nie czytał w młodości powieści, gdzie na koniec zło dosięgała ręka sprawiedliwości, a rachunek krzywd został wyrównany? Niestety, dojrzewając i uważnie obserwując świat, człowiek szybko zdaje sobie sprawę, że prawo nie obowiązuje tych, którzy je ustalają, a sprawiedliwość istnieje tylko w wydaniu „moralności Kalego”. Dotyczy to zarówno wielkiej, międzynarodowej polityki, której przedłużeniem są konflikty zbrojne, zabójstwa na zlecenie i wyrafinowane sabotaże oraz niewielkich sporów o przysłowiową miedzę, gdzie nie ważne kto ma rację, ale kto ma większe znajomości.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o