7 krótkich wiadomości ze świata – 13.04.2024

Opublikowano: 13.04.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2332

Kilka krótkich wiadomości wideo – starych i nowych – dotyczących głównie COVID-19, ale nie tylko…

1. Bill Gates chwali indyjską „cyfrową infrastrukturę publiczną” obejmującą biometryczny identyfikator cyfrowy (znany jako „Aadhaar”), konta bankowe i płatności – jako „fundamentalną” do kontrolowania rolników, monitorowania dokumentacji zdrowotnej ludzi i pomagania w „problemach klimatycznych”.

2. Kandydat na burmistrza Londynu, Shyam Batra, o 15-minutowych miastach: „Nie będziesz już mógł prowadzić samochodu z silnikiem benzynowym ani z silnikiem Diesla. Jeśli chcesz zjeść, otrzymasz SMS z systemu kontrolowania kalorii o następującej treści: »Oto co możesz dziś zjeść«. Jeśli naruszysz którąkolwiek z tych zasad, zamrożą twoje konta bankowe”.

3. Kobieta z Kanady wyśmiewana przez ojca za sprzeciwianie się przyjęciu „szczepionek COVID-19”, teraz opiekuje się nim, ponieważ stał się ofiarą preparatów mRNA firmy Pfizer.

4. Niemiecki rząd spiskował, by uciszyć Reinera Fuëllmicha, który głośno krytykował pandemię i covidowe preparaty.

5. Dr Pierre Kory ma pilną wiadomość dla każdego, kto przyjął preparat na COVID-19: „Nigdy więcej nie szczypawkuj się szczypawką mRNA. Nie pozwól, aby członkowie rodziny zostali zaszczepieni… Im dalej od ostatniego szczepienia, tym myślę, że twoje rokowania są znacznie, dużo lepsze”.

6. O.J. Simpson namawiał do szczepień na COVID-19 i wkrótce potem zmarł na raka.

7. Niezwykła aktywność fal pochodząca z okolic Antarktydy w dniu 10.04.2024 roku o wysokości ponad 20 metrów. Zjawisko to zaobserwowano także 21.02.2024 roku.

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.