60-letnia chrześcijanka wychłostana za alkohol

Opublikowano: 24.04.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 348

W indonezyjskiej prowincji Aceh skazano na karę chłosty 60-letnią chrześcijankę, która sprzedawała alkohol, co jest złamaniem obowiązującego tam prawa szariatu.

Karę 30 uderzeń ratanowym kijem wykonano we wtorek 12 kwietnia w obecności setek osób. Biuro prokuratora potwierdziło wyrok informując, że „jest to pierwszy przypadek niemuzułmanina karanego zgodnie z islamskim prawem kryminalnym”.

Aceh to najbardziej islamska część Indonezji. W celu uspokojenia separatystycznej przemocy, Indonezja udzieliła prowincji zgody na wprowadzenie szariatu na swoim terytorium.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: BarnabasFund.org
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o