Zbiorowy pozew kibiców za mecz Polska – Anglia

Opublikowano: 24.10.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 821

Warszawskie Centrum Doradztwa Prawnego poinformowało, że kibice z całej Polski czują się poszkodowani decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) o przesunięciu spotkania Polski i Anglii z wtorku na środę z powodu deszczu, napisał portal Sport.pl.

„Cześć z nich nie obejrzała spotkania, cześć musiała zostać w Warszawie na kolejną dobę i poniosła związane z tym koszty. Uważają, że należy im się rekompensata za poniesione straty. Nie tylko zwrot pieniędzy za ewentualnie niewykorzystany bilet, ale również koszty podróży do Warszawy – bywa, że lotniczej – koszty dodatkowej dobry hotelowej w Stolicy. Dochodzi też odszkodowanie za utraconą satysfakcję z powodu nieodbycia się imprezy” – oświadczył prezes Centrum.

Przypominamy, że mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2014 między reprezentacjami Polski i Anglii został odwołany z powodu deszczu. Obserwatorzy FIFA oraz PZPN postanowili rozpocząć mecz pod otwartym niebem, ale nie uwzględnili warunków atmosferycznych.

Źródło: PL Delfi


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. 23 24.10.2012 12:04

    Niech sie ciesza ze nie ogladali batow jakieby dostali od angoli:P

  2. Viciu 24.10.2012 15:33

    przecież nie dostali, więc o co Ci chodzi?

  3. Takie_tam 24.10.2012 16:11

    Takie mam wrażenie, że to pokłosie działań władzy skierowanych swego czasu w tzw. “kiboli”. Mówią, że wszystkie nasze uczynki do nas wrócą. Gdyby wtedy władza nie zrobiła takiej nagonki to ludzie inaczej podchodziliby do tego typu zdarzeń. A tak, mamy bumerang 🙂 szkoda tylko, że to wszystko za naszą, a nie ich kasę :/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.