W USA powrócą we wrześniu obostrzenia COVID-19

Opublikowano: 19.08.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3431

Informatorzy z TSA i Straży Granicznej zaalarmowali „InfoWars”, że administracja Bidena przygotowuje grunt pod pełne blokady przeciwko COVID-19, które rozpoczną się w połowie września od stopniowych ograniczeń, takich jak noszenie masek przez pracowników TSA.

Pierwszy informator, zweryfikowany i znany „InfoWarsowi” wysoki urzędnik TSA, skontaktował się z „InfoWarsem” i opisał spotkanie, jakie miał we wtorek, na którym menedżerom TSA powiedziano, że opracowywane są nowe zasady w memorandum, które ponownie w połowie września wdrożą maski, zaczynając od pracowników TSA i lotnisk.

Po wysłuchaniu kierownika z TSA, „InfoWars” skontaktował się z zaufanym pracownikiem Straży Granicznej, który jest również kierownikiem. Ten informator potwierdził, że te same wytyczne zostały przekazane Straży Granicznej.

Powiedziano im, że nie jest to kwestia „czy”, ale „kiedy” oficjalne statystyki COVID-19 powrócą [w mediach] i spodziewają się do połowy października powrotu do polityki noszenia masek, którą administracja Bidena zakończyła pod ogromną presją.

Obaj informatorzy zostali poinformowani, że to wdrożenie będzie połączone z histerią na temat nowego „wariantu” COVID-19, o którym serwis „MSN” poinformował w tym tygodniu. Dodatkowo informatorzy wskazali na to, że będzie promowany wariant kanadyjski o nazwie AB16.

W pierwszej fazie (wrzesień) będzie trzeba nosić maski na lotniskach, w październiku trzeba będzie nosić maski w samolotach, do grudnia powróci pełen protokół postępowania. Te informacje podał również turecki portal AA.com.tr.

Na podstawie: AA.com.tr., MSN.com, FoxNews.com
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 19.08.2023 12:11

    w magazynie zostało dużo nikomu niepotrzebnych szczepionek i trzeba je komuś sprzedać. Komu? Homomediusom:) Czyli ludziom w ogóle nie ogarniętym poza medialną histerią:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.