W 1969 roku ślubowali, że „podróżowanie będzie ograniczone”

Opublikowano: 24.08.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 647

Obudźcie się! Koronawirus to mistyfikacja, pretekst do radykalnej niedemokratycznej reorganizacji społeczeństwa. Rok 1969: „Podróżowanie (…) stałoby się bardzo ograniczone. Ludzie potrzebowaliby pozwolenia na podróż i potrzebowaliby dobrego powodu, aby podróżować, a wszyscy potrzebowaliby ID (…) później opracujemy rodzaj urządzenia do wszczepienia pod skórę, które będzie specjalnie kodowane w celu identyfikacji osoby”.

Podobnie jak owce, ludzkość lepiej przystosowała się do ciągłego nękania i toleruje kontrolę iluminatów nad wszystkimi ważnymi instytucjami rządowymi i społecznymi.

20 marca 1969 roku członek organizacji Rockefellera dr Richard Day (1905-1989), wygłosił przemówienie przed oddziałem American Medical Association w Pittsburghu, w którym przewidział (taśma druga): „Podróżowanie (…) stałoby się bardzo ograniczone. Ludzie potrzebowaliby pozwolenia na podróż i potrzebowaliby dobrego powodu, aby podróżować, a wszyscy potrzebowaliby ID (…) później opracujemy rodzaj urządzenia do wszczepienia pod skórę, które będzie kodowane specjalnie w celu identyfikacji osoby”. Chociaż było to zabronione, dr Lawrence Dunegan sporządził notatki i przekazał treść przemówienia Randy’emu Engelowi, który udostępnił je na taśmie.

Dr Dunegan ujawnia nie tylko „CO” jest przeznaczone dla Ameryki i wszystkich ludzi na świecie, ale także „JAK” kontrolerzy zamierzają zrealizować swój plan. Dr Day kończąc przemówienie powiedział – „Wszystko jest na swoim miejscu i nikt nie może nas teraz powstrzymać”. Dr Richard Day był dyrektorem Planned Parenthood (1965-1968) największej organizacji aborcyjnej na świecie.

„Niektórzy z was pomyślą, że mówię o komunizmie. Cóż, to, o czym mówię, jest znacznie większe niż komunizm!” „Wszystko ma dwa cele. Jeden to pozorny cel, który uczyni go akceptowalnym dla ludzi; a drugi to prawdziwy cel, którym jest ustanowienie nowego systemu i kontrola nad nim”.

Nowe trudne do diagnozy i leczenia choroby

„Następnym tematem do omówienia jest ZDROWIE I CHOROBY. Dr Day powiedział, że pojawią się nowe choroby, których nigdy wcześniej nie widziano. Będą bardzo trudne do zdiagnozowania i będą nieuleczalne – przynajmniej przez długi czas”.

Dr Day omawiał również takie tematy jak:

1. Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian – wszystko będzie się zmieniać.

2. Kontrola populacji.

3. Pozwolenie na posiadanie dzieci.

4. Przekierowanie celu seksu – seks bez reprodukcji i reprodukcja bez seksu.

5. Edukacja seksualna jako narzędzie rządu światowego.

6. Zachęcanie do homoseksualizmu… Seks, wszystko jest dozwolone.

7. Eutanazja i „pigułka upadku”.

8. Ograniczenie dostępu do niedrogiej opieki medycznej ułatwia eliminację osób starszych.

9. Planowanie kontroli nad medycyną.

10. Eliminacja prywatnych lekarzy.

11. Leczenie nowotworów jako środek kontroli populacji.

12. Celowe wywoływanie ataku serca.

13. Edukacja jako narzędzie przyspieszania dojrzewania i przyspieszania ewolucji oraz DUŻO, DUŻO WIĘCEJ.

Pełny zapis tych taśm jest dostępny TUTAJ.

Negacja

Dopóki masy ludzkie odmawiają uznania spisku iluminatów (spokrewnionych od pokoleń rodzin żydowskich bankierów, kontrolujących system finansowy i bankowość centralną), będą one współwinne własnej destrukcji.

W 2010 roku byliśmy bombardowani propagandą dotyczącą świńskiej grypy. Miliony ludzi zostało zaszczepionych. Osiągnięto miliardowe zyski. Te szczepionki okazały się być szkodliwe. Kto wie co będzie następne? Wiemy, że ogólnie rzecz biorąc, świńska grypa okazała się mniej niebezpieczna niż grypa sezonowa.

Jesteśmy bombardowani histerią związaną ze zmianami pogody (zwaną też „zmianą klimatu”). Klub Rzymski wymyślił to straszydło w latach 1980.

Musimy ostrzegać społeczeństwo przed praniem mózgu, poddawani jesteśmy kontroli umysłu opartej na traumie. To była dobra dekada dla Iluminatów. Społeczeństwo jest o wiele bardziej przerażające i pesymistyczne, dużo chętniej akceptuje totalitarną kontrolę.

Protokoły Mędrców Syjonu

W „Protokołach Mędrców Syjonu” autor pisze, że ich celem jest: „Zniszczyć wszystkich waśniami, animozjami, waśniami, głodem, chorobami, niedostatkiem, dopóki poganie nie zobaczą innej drogi jak tylko przez odwołanie się do naszych pieniędzy i naszej władzy” (Protokół 10).

„Tym wszystkim będziemy tak wyniszczać Gojów, że będą oni zmuszeni zaoferować nam międzynarodową władzę, która dzięki swojej pozycji pozwoli nam wchłonąć bez zakłóceń wszystkie siły rządowe świata i tym samym stworzyć super-rząd” (Protokół 5).

Harold Rosenthal, który był członkiem tej kabały, chwalił się, że wszczepili nawet „kompleks winy” za holokaust i antysemityzm, który uniemożliwia społeczeństwu zajęcie się zagrożeniem.

Poprzez kontrolę nad bankowością uzyskali całkowity monopol na „przemysłem filmowym, sieciami radiowymi i nowo rozwijającymi się mediami telewizyjnymi. Przejęliśmy publikację wszystkich materiałów szkolnych. Nawet waszą muzykę! Cenzurujemy piosenki wydane do publikacja na długo przed dotarciem do wydawców (…) będziemy mieli pełną kontrolę nad Twoim myśleniem”.

„Następnie tworzymy obie strony konfliktu, bo gdy panuje zamęt to masy z oczami utkwionymi w stworzonych przez nas problemach nie widzą, kto stoi za każdą sceną. My Żydzi bawimy się Wami jak kot bawi się myszą”.

Byłoby wspaniale, gdyby problem ograniczał się do „Żydów”, ale dosłownie każdy, kto świadomie lub nieświadomie promuje program Nowego Porządku Świata, jest w to zamieszany, to znaczy miliony ludzi, czyli „establishment”.

Kontrolowane społeczeństwo

Centralny kartel bankowy iluminatów kontroluje kredyty rządowe, media, bankowość, korporacje, edukację, stowarzyszenia zawodowe, wymiar sprawiedliwości, wojsko. Używają masonerii jako swojego instrumentu. Niedawno opublikowałem artykuł o tym, jak kontrolują oni amerykańską społeczność Czarnych używając masońskiego „Boule”. Ta sama zasada obowiązuje wszędzie.

Społeczeństwo działa na dwóch torach. Formalne – obraz demokracji rządzonej przez prawo, które oszukuje masy i zapewnia ich współpracę. Nieformalny zarząd – kartel iluminatów, który faktycznie podejmuje decyzje niezależnie od tego, co dzieje się na poziomie formalnym. To, co nieformalne, przenika do tego, co formalne, aż to drugie jest tylko maską dla pierwszego.

Wniosek

Kiedy byłem radykałem lat sześćdziesiątych, myśleliśmy, że ludzie pracujący dla establishmentu sprzedali swoje dusze diabłu. Nie wyobrażałem sobie, że to dosłownie prawda, ponieważ iluminaci są wyznawcami szatana, więc nieświadomie pracujesz dla jego czcicieli.

Świat został skolonizowany przez ten satanistyczny kult. To, czego doświadczamy to ich nieustająca próba wprowadzenia nas do ich kultu jako sług o kontrolowanym umyśle.

Autorstwo: Henry Makow
Tłumaczenie: Artur WWA
Źródło oryginalne: HenrykMakow.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,69 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o